Hopp til innhold

FIS Fartsuka 2021

Lillehammer Skiklub har i samarbeid med Norges Skiforbund gle-den av å invitere til FIS FARTSUKA med FIS RENN og NM JR 1 og JR 2 Utfor, Super-G og Super Kombinasjon i tidsrommet 22. til 29. ja-nuar 2021. Eget Covid-19 skriv med restriksjoner vil bli sendt ut etter godkjenning av kommuneoverlege. NB! Super-G damer Fredag 22. januar med FIS Codex 6401 og 6402 flyttes til Søndag 24.januar pga mildt vær og snøfall. Ny påmeldingsfrist vil være Fredag 22.januar for alle renn.

  • Når: 22.1 - 29.01.2021
  • Hvor: Nasjonalanleggsløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2021
Meld meg på Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Utfor Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2021 Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2021 Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2021 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2021 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2021 Klasse Menn A Øvelse Utfor Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Fosseidbråten, Eva Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Gjetsund, Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Kombinasjon

Kvinner A - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fosseidbråten, Eva Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Gjetsund, Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Eva Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Gjetsund, Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Eva Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Gjetsund, Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Kvinner A - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Fosseidbråten, Eva Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Gjetsund, Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor

Menn A - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Kombinasjon

Menn A - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
nif-epi04, 04
NTBScanpix