Hopp til innhold

AVLYST The Nightrace (kvalik SL U14 kombirenn U12) ny dato 18.mars

Rennet er utsatt til 18 mars. Kjelsås Alpin arrangerer "Vinterens kuleste slalomrenn" for U14 og kombirenn for U12 gutter og jenter, på Trollvann i Oslo skisenter. Dette er et rangeringsrenn i SL for U14 og gjelder som puljerangering for Oslo skikrets i landsfinalen. For U12 blir dette en kjempekul kveld i bakken med et kombirenn. Besiktigelse U12 16:30 og rennstart 17:00. For U14 er det besiktigelse 18:15 og rennstart 18:45. For mere informasjon se invitasjonen Livetiming: https://vola-publish.com/tusendel/

  • Når: 18.03.2021
  • Oppstart: 16:30
  • Hvor: Trollvann
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.03.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Haugli, Mons Aas Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lien, Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Nilssen, Jørgen André Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Risa, Markus Rosén Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finne, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Storm André Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn-Oppi, Kristian Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Bjørke, Arja Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hamran, Frøydis Holst Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Orholm, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Trondsen, Louise Arnstad Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Malene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix