Hopp til innhold

Utsatt - Fartsrenn SBM Cup - Bjorli

Skikretsen v/ Alpinkomiteen inviterer til to dager med Super G/ fartstrening fredag og lørdag. Søndag arrangeres 2 x Super G renn. Begge renn inngår i Sparebanken Møre Cup. Renn 1 gjelder som Kvallik-renn til puljer i HL/ TL. Renn 2 gjelder som KM og Kvallik-renn hvis et av fartsrennene på Strandafjellet utgår. Påbudt med hjelm, og alle må ha ski - med lengde for fartstrening.

  • Når: 22.1 - 24.01.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Bjorli Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 23.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 24.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 23.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 22.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 24.01.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 24.01.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 24.01.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 24.01.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 23.01.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 22.01.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 24.01.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 24.01.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 22.01.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 23.01.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 24.01.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 24.01.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 24.01.2021 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 24.01.2021 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døving, Benjamin Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døving, Benjamin Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døving, Benjamin Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Batnfjord IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Batnfjord IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Batnfjord IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Batnfjord IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Amalie Klubb Batnfjord IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Amalie Klubb Batnfjord IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Amalie Klubb Batnfjord IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Brandal Farstadvoll, Kristian Klubb Molde og Omegn IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Brandal Farstadvoll, Kristian Klubb Molde og Omegn IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Brandal Farstadvoll, Kristian Klubb Molde og Omegn IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix