Hopp til innhold

Donald Duck Wintergames Hemsedal 2021 (Heming)

Hei og velkommen til Donald Duck Wintergames 2021. Påmeldingen til Donald Duck Wintergames er fra 1.12.2020-20.02.2021. Arrangør kan stenge påmeldingen før hvis klasser blir fylt opp. Anbefaler og melde på tildig. Første man til mølla. Ved evt.avlysning før renndag, vil det kun bli tilbakeført 50% av startkontigenten. Med forbehold om endringer. Velkommen alle sammen. Invitasjonen kommer Mvh Heming

  • Når: 23.4 - 25.04.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.03.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.04.2021 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2021 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2021 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2021 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2021 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2021 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2021 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, William Lien Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Jonas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Sander Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Colin Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Theo Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Bjørn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stilling, Storm Murdoch Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Jonas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Sander Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Colin Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Theo Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Bjørn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stilling, Storm Murdoch Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss Freestyleklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Engen, Oliver Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Christian Jacob Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Killi, Fredrik Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Kværndal, Tinius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Linskov, Casper Alfred Pedersen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Skorpen, Rasmus Akcora Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Torjus Helland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem, Melvin Kourosh Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wennesland, Henrik Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss Freestyleklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Engen, Oliver Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Christian Jacob Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Killi, Fredrik Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kværndal, Tinius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Linskov, Casper Alfred Pedersen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Skorpen, Rasmus Akcora Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Torjus Helland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessem, Melvin Kourosh Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wennesland, Henrik Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Mikkel Amundsen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Jakob Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Leo Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelseth, Ferdinand Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Risa, Markus Rosén Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stave, Erik Haugen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Steffensen, Tim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Mikkel Amundsen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Jakob Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Leo Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Ferdinand Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Risa, Markus Rosén Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stave, Erik Haugen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffensen, Tim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bøhmer, Knut Fredrik Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Egner, Richard Christoffer Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heie, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Madsen, Jørgen Flåta Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen, Matheo Ruud Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wennesland, Johan Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Knut Fredrik Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Egner, Richard Christoffer Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heie, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Madsen, Jørgen Flåta Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen, Matheo Ruud Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wennesland, Johan Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Romfo, Simon Igor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Ole Marius Gautvik Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Romfo, Simon Igor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Ole Marius Gautvik Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundal, Albert Funder Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersson, Ulrik Sælebakke Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Brunborg, Jostein Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Einar Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eid, André Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Morten Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Theo Døsen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kai Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Haakon Gether Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Rolf Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjos, Theodor Henæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Edin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Fredrik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Ludvik Unhjem Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Scholtholt, Phillip Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundal, Albert Funder Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersson, Ulrik Sælebakke Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Brunborg, Jostein Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Einar Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eid, André Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Morten Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Theo Døsen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kai Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Haakon Gether Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Rolf Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjos, Theodor Henæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Edin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Fredrik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Ludvik Unhjem Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Scholtholt, Phillip Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fjose, Selma Aurora Matheson Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Louise Døsen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haaland, Kristina Sygnestveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Fanny Josephine Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Philippa Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Amanda Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Wilma Amalie Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Zackrisson, Ada Lorck Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fjose, Selma Aurora Matheson Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Louise Døsen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haaland, Kristina Sygnestveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Fanny Josephine Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Philippa Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Amanda Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Wilma Amalie Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Zackrisson, Ada Lorck Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Døhlen, Aimée Boudewine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Elbrønd, Karla Black Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Greff, Caroline Økland Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Matilde Oline Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelseth, Nelly Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Maukon, Silja Modell Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Tandberg, Linnéa Midtdal Klubb Kongsberg IF Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Tonay, Olivia Holmen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Slalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Kristin Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Aimée Boudewine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Karla Black Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Greff, Caroline Økland Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Matilde Oline Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Nelly Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Maukon, Silja Modell Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Tandberg, Linnéa Midtdal Klubb Kongsberg IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Tonay, Olivia Holmen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brunborg, Nora Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dybwad, Sarah Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Mathea Janicke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oswald, Amalie Marten Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Trondsen, Louise Arnstad Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Westlye, Emilia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brunborg, Nora Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Sarah Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Mathea Janicke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oswald, Amalie Marten Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trondsen, Louise Arnstad Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Emilia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn bjelland, maria Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Frida Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ingebrigtsen, Nora Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Oveland, Helene Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Malene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand-Nielsen, Vera Linnea Bø Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn bjelland, maria Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Frida Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Nora Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Helene Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Malene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand-Nielsen, Vera Linnea Bø Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røed, Elphi Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Mia Maria Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Fredrikke Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Ida Nygaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Hanna gether Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hungerholdt, Victoria Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Iversen, Riah Astrid Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen, Sandra Midtsian Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Pia Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Agnes Josefine Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Mia Maria Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Fredrikke Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Ida Nygaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Hanna gether Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hungerholdt, Victoria Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Iversen, Riah Astrid Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen, Sandra Midtsian Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Pia Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Agnes Josefine Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix