Hopp til innhold

Erik Håker cup

  • Når: 12.3 - 14.03.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Vangslia
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 14.03.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 14.03.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 12.03.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 13.03.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 14.03.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 14.03.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 12.03.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dørum, Emil Arnsteinson Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøtte, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sormbroen, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ervik, Emil Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Valskrå, Elias Skåle Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ervik, Emil Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Valskrå, Elias Skåle Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ervik, Emil Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Valskrå, Elias Skåle Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ervik, Emil Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Valskrå, Elias Skåle Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Ervik, Emil Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Valskrå, Elias Skåle Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asphaug, Magnus Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Even Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Elias Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Didrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ho, Uy-Khang Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ivanovic, Durad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Krovoll, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvalsnes, Einar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Landrø, Sverre Skjølsvold Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løvoll, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Jakob Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Oskar Fermann Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skimmeli-Svendsen, Gustav William Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skorem, Jo Jønland Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Henry Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asphaug, Eirik Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bukkvold, Sverre Furnes Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Eirik Slåttøy Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ervik, Syver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grygorczuk, Jan Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkvoll, Benjamin Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Krovoll, Emil Oskar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjølset, Jo Endre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundsethaug, Aslak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lingjerde, Inga Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skorem, Tora Jønland Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Andrea G Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Selma Sellæg Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea G Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Selma Sellæg Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Andrea G Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Christiansen, Selma Sellæg Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Andrea G Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Christiansen, Selma Sellæg Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Benjaminsen, Andrea G Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Esther Bakke Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundfær, Runa Ivara Bromstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundfær, Runa Ivara Bromstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundfær, Runa Ivara Bromstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundfær, Runa Ivara Bromstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sundfær, Runa Ivara Bromstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Elsebe Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Viktoria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dørum, Esther Arnsteindatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Nora Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grygorczuk, Maria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvalsnes, Astrid Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løvoll, Ada Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Ingrid Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Snorroeggen, Eline Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hasle, Sina Marstrand Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Hermine Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix