Hopp til innhold

Varingskollenrennet - TL/HL Kvalifisering

Rangeringsrenn for TL og HL. SSL i Olaløypa, Varingskollen

  • Når: 06.03.2022
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Hakadal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Kristoffer England Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Askmann-Olsen, Adrian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Jakob Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brindem, Carl Aleksander Maximilian Borg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruusgaard, Christian Hugo Landgraff Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fusdahl, Jacob Tidemann Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammervold, Knut Olof Hans Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holo, Leander Oesch Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Killi, Fredrik Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, William Louis Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sodeland, Nikolai Brekke Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stave, Erik Haugen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffensen, Tim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Torjus Helland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Doknes, Oskar Espe Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammervold, Edwin Knut Pär Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Marius William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spilling, Tobias Blikstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Ida Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aarseth-Grongstad, Celine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundsen, Julie Christine Oldervik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brunborg, Nora Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråfelt, Emma Linnea Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Sarah Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Ida Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Høstmælingen, Sigrid Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Riset, Mali Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Madeleine Souza Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Elisabeth Antin Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thordardottir, Asta Kristin Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Torkildsen, Idun Lambert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Barbara Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix