Hopp til innhold

Hakkebakkerennet SSL U12 og yngre - Varingskollen

Velkommen til Hakkebakkerennet 2022! Hakadal IL Alpin & Freeski ønsker alle utøvere, foreldre og støtteapparat velkommen til Hakkebakkerennet i Varingskollen Alpinsenter. Vi ser frem til et flott renn under gnistrende forhold i Hakkebakken. Klasseinndeling J/G 8 år og yngre (2014 og yngre), J/G 9-10 år (2013-2012) og J/G 11-12 år (2011-2010). Påmeldingsfrist 20. januar, ingen etteranmelding. Rennkontor åpner: 08.00 Besiktigelse: 09.00 Rennstart: 10.00 Rennkort kr240 Promo:Helg https://hakkebakkerennet.wordpress.com/

  • Når: 23.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Hakadal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abril, Luis Emilio Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Arlehed, Edvald Sigge Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Biørn-Lian, Maximilian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brunborg, William Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brurud, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brøske, Lukas Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Mats Solerød Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Daae-Qvale, Ola Årsland Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eltvik, Felix André Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fossard, Mathias Larssen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredlund, Nicolai Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fremstad, Elias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gimle-Wiik, Hans Kristian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gythfeldt, Helge Øen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haarde, Christoffer Blom Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Homberset, Halvard Lorange Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaboneza, Lucas August Halle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaboneza, Nathan Olav Halle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkeby, Oliver Korvann Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsson, Oliver Wiik Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lille-Schulstad, Johan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Neskvern, Linus Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Fredrik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinertsen, Christoffer Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sletvold, Felix Fjeld-Nielsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solhusløkk, Edvin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Spanli, Oscar Fjeldvang Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Storstad, Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensson, William Dimo Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sønsterud, Erik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tandberg, Timian Korsvold Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tronsrud, Ludvig Johansen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulvin, Kristian Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vandsemb-Brotnow, Tor Aksel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Veel-Skogholt, Aksel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Verbaan, Daniel Brentnall Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Øksne, Jeppe Elvenes Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Even Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ahdell, Even Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Askeland, Martin Engeland Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Drake, Pontus Herman Løvenskiold Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Habiyambere, Julio César Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Emil Nordskog Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagfors, Victor Kornelis Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Benjamin Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holsve, Linus Nesset Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Herman Syrrist Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Konzanga, Yannick Smørgrav Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kounta, Yacouba Benedict Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lamark, Fredrik Arnoldsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Siljebøl, Markus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sønsterud, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Kristian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Storm Andreas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Amundsen, Fredrik Sindre Oldervik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bergsholm, Nikolai Norum Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Biørn-Lian, Felix Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brurud, Marcus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahlen-Tofte, Martin Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fossard, Victor Larssen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gossner, Mikkel Stemsverk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hagfors, Markus Alexander Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Ralph Aleksander Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Marc Oliver Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kaboneza, Elias Alexander Halle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rafn, Ferdinand Lorents Kristensen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sagstad, Levi Heltberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Schiøtz, Sophus Skeide Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skjetne, Elias Berger Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Thoen, Johannes Eivind Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tronsrud, Herman Johansen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øksne, Jacob Elvenes Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aali, Sofia Sara Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Alsos, Ingrid England Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Benito, Eva Robertstad Garcia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Borgenhov, Åse Alice Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Braute, Sigrid Agathe Vadset-Øie Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dynna, Mathilde Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Granberg, Maud Marie Ellevold Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Kristin Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Habiyambere, Mario Michelle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oda Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Herregården, Ane Vega Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Holsve, Lykke Nesset Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hungerholdt, Victoria Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lauten, Sofie Hanssen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Hedvig Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Ellen Constance April Weisteen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjetne, Ella Berger Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensson, Jenny Kittang Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterstrand, Amanda Notvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Weldingh, Ingrid Louise Wam Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wetlesen, Iben Hornum Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Jenny Seegaard Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braute, Solveig Eloise Vadset-Øie Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Valeria Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Aimée Boudewine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fjeldstad, Ada Jurin Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fjeldstad, Ella Jurin Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Granberg, Ylva Sophie Ellevold Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Homberset, Ragnhild Lorange Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Mari Holstad Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lervik, Tiril Wasa Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Mathea Janicke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen-Brekkli, Ingrid Sophie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Anna Vilhelmine Paris Weisteen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Snedsbøl, Emmeline Mathiesen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Storli, Tasha Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Storstad, Maja Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæteren, Tuva Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tandberg, Malin Korsvold Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Veiteberg, Astrid Marie Kase Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braute, Ellinor Margaret Vadset-Øie Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Hermine Gregersen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bulie, Mie Andreassen Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Edvardsen, Fredrikke Kjus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fjeldstad, Sara Jurin Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Granberg, Frida Alvilde Ellevold Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Martine Nordskog Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Jenny Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skaugen, Emilie Sletten Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skreppen, Guro Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sletvold, Filippa Fjeld-Nielsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Støa, Emmelin Orsbye Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Werenskiold, Pia Tamaki Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix