Hopp til innhold

Kikkanrennet renn 2 KM/kvalik SL

Kikkan renn 1 Kvalikrenn SL + Kikkan renn2 KM/kvalik SL, ettersom det opprinnelige KM'et i Brumunddal 15.02 er avlyst pga. snømangel. Se invitasjon for tidsplan. Husk å melde dere på begge renn.

  • Når: 22.02.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvestad, Torjus Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Gedde-Dahl, Simen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kleppe, Magnus Holthe Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Klevrud, William Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kværndal, Tinius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Kasper Elton Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Solsrud, Gustav Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem, Melvin Kourosh Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Viflat, Håkon Larsen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Widholm-Veen, William Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Barthel, William Berny Waarnes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bratberg-Bakken, Sander Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brobakken, Tage Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brønstad, Ole Morten Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Engen, Oliver Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Kristian Andersen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flaten, Andreas Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn From, Samuel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Thomas Lundgård Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Fredrik Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rasch, Magnus Lunde Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Joakim Lindberg Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Zanten, Elias van Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Granerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Christoffer Granerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kværndal, Vilmer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Mauritz Elton Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sølvsberg, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tessem, Mathias Ario Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Widholm-Veen, Fredrik Erland Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carolin, Bernhard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Elvestad, Torjus Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Sander Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Høyer-Farstad, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Rapp-Ødegaard, Trym Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sølvsberg, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lønstad, Astrid Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Myhren, Mille Storeheier Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Olstad-Hamar, Jenny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Wohlfeil, Liv Nele Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfsen, Victoria Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Barthel, Maria Waarnes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elvestad, Andrine Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Ida Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lomsdal, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Marielle Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfsen, Malin Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brønstad, Maja Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Vansjø/Svinndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Eline Stikbakke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erichsen, Lilly Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lønstad, Margrethe Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge, Filippa Maxut Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Dvergsdal, Lykke Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Kaja Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Zanten, Vilde van Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix