Hopp til innhold

FIS NJC Duved, Swe

Påmeldingsfrist 10 dager, før lagledermøte. Reduserte kvoter ved NJC. Uttak sendes på mail

  • Når: 10.3 - 15.03.2020
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor

Junior I K 17-18 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor

Junior I M 17-18 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor
nif-epi04, 04
NTBScanpix