Hopp til innhold

World Cup Kvitfjell Jansrud race

Bli med å kjør renn i World-Cup-løypa! Fartsrenn for U9 til U12. Start under løftet, og videre ned renntraseen i Kvitfjell /World cup-løypa. Løypa vil bli tilpasset ferdighetsnivået til U9-U12. Rennet blir vist på NRK, og alle tider osv blir vist på storskjerm i målområdet. Rennstart umiddelbart etter blomstersermoni for World Cup utfor-rennet

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 13:30
  • Hvor: Kvitfjell World Cup løypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G U10 Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J U10 Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J U12 Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J U9 Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G U10 - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G U10 Øvelse Kombinasjon
Navn Brandvold, Thor Kampestuen Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse G U10 Øvelse Kombinasjon
Navn Bratlien, Bjørn Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse G U10 Øvelse Kombinasjon
Navn Førde, Olav Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G U10 Øvelse Kombinasjon
Navn Gedde-Dahl, Simen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G U10 Øvelse Kombinasjon
Navn Klevrud, William Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G U10 Øvelse Kombinasjon
Navn Kværndal, Tinius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G U10 Øvelse Kombinasjon
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G U10 Øvelse Kombinasjon
Navn Pettersen, Daniel Klubb Brumunddal Alpin Klasse G U10 Øvelse Kombinasjon
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G U10 Øvelse Kombinasjon
Navn Tessem, Melvin Kourosh Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G U10 Øvelse Kombinasjon
Navn Widholm-Veen, William Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G U10 Øvelse Kombinasjon
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G U10 Øvelse Kombinasjon

G U12 - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Barthel, William Berny Waarnes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Bratberg-Bakken, Sander Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Brønstad, Ole Morten Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Engen, Oliver Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn From, Samuel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Giverhaug, Herleik Oliver Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Kristiansen, Thomas Lundgård Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Kvalen, Mathias Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Langlo, Simon Rise Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Macfarlane, Haakon Lachlan Klubb Stabæk IF Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Myhre, Fredrik Klubb Brumunddal Alpin Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Opsanger, Melvin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Rasch, Magnus Lunde Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Ringdal, Kristen Brenne Klubb Sunnylven IL Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Ready Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Sæther, Eirik Plassen Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Ulvin, Olav Klubb Heming, IL Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Hakadal IL Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G U12 Øvelse Kombinasjon

G U9 - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Beck, Fredrik Karlsen Klubb Njård Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Elvestad, Torjus Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Førde, Harald Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Gatty, Paul Lennart Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Hammerstad, Truls Saxrud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Hjorthaug, Brage Tveito Klubb Heming, IL Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Houge-Haaland, Nikolai Klubb Ready Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Høyer-Farstad, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Kleppe, Magnus Holthe Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Lægreid, Markus Klubb Ready Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Myhre, Kasper Elton Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Ready Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Ready Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Skurdal, Lars Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Sperstad, Aksel Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Strøm-hansen, Armand Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Sølvsberg, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Tessem, Mathias Ario Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Ulvin, Kristian Klubb Njård Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Widholm-Veen, Fredrik Erland Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G U9 Øvelse Kombinasjon

J U10 - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U10 Øvelse Kombinasjon
Navn Einemo, Leah Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J U10 Øvelse Kombinasjon
Navn Lønstad, Astrid Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J U10 Øvelse Kombinasjon
Navn Romfo, Maiken Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J U10 Øvelse Kombinasjon
Navn Wohlfeil, Liv Nele Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J U10 Øvelse Kombinasjon

J U12 - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Alfsen, Victoria Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Barthel, Maria Waarnes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Brunborg, Nora Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Elvestad, Andrine Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Eriksen, Signe Kristina Klubb Vang Skiløperforening Klasse J U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Krogstad, Engla Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Lomsdal, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Pettersen, Marielle Klubb Brumunddal Alpin Klasse J U12 Øvelse Kombinasjon
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J U12 Øvelse Kombinasjon

J U9 - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Mia Maria Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Bugge, Filippa Maxut Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Crnko, Ajda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Gatty, Clara Louisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Gedde-Dahl, Bertine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Lønstad, Astrid Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Myhren, Mille Storeheier Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Nordli, Frida Jørgensen Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J U9 Øvelse Kombinasjon
Navn Wilhelmsen, Wilma Amalie Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J U9 Øvelse Kombinasjon
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix