Hopp til innhold

NNM alpint 2020 Svolvær

Svolvær alpinklubb inviterer til Nordnorsk mesterskap i alpint. Det konkurreres i slalåm, storslalåm og super-g. Rennet er åpent for alle årsklasser fra U8 til JR II

  • Når: 28.2 - 01.03.2020
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Svolvær
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.02.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arriola Biuw, Jon Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Edvardsen, Edvard Sandnes Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Ingvald Pareli Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Syltebø, Heine Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arriola Biuw, Jon Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Edvardsen, Edvard Sandnes Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Ingvald Pareli Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Syltebø, Heine Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elvestad, Sivert Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen-Dybfest, Erik Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Santi, Ailo Rasmus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Uttakleiv, Sivert Jacob Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Sivert Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen-Dybfest, Erik Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Santi, Ailo Rasmus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Sivert Jacob Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Elvestad, Sivert Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen-Dybfest, Erik Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Santi, Ailo Rasmus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv, Sivert Jacob Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Michael André Paulsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ovesen, Mats Victor Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Repstad, Markus Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Michael André Paulsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ovesen, Mats Victor Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Repstad, Markus Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Michael André Paulsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ovesen, Mats Victor Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruvold, Brede Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruvold, Brede Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruvold, Brede Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Marius Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lehn, Edvin Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Syltebø, Torje Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Syltebø, Trygve Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Gustav Walsøe Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Marius Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Edvin Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Syltebø, Torje Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Syltebø, Trygve Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Gustav Walsøe Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Henrik Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hardy, Gabriel Slettvoll Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Mørch, Filip Lysvold Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Simen Ekrem Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Rokkan, Teodor Rist Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Henrik Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hardy, Gabriel Slettvoll Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørch, Filip Lysvold Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Simen Ekrem Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rokkan, Teodor Rist Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blomstrand, Frida Sæthre Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kilvær-Skjeseth, Marie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Emma Hamnes Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Maja Elise Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blomstrand, Frida Sæthre Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kilvær-Skjeseth, Marie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Emma Hamnes Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solvin, Maja Elise Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvestad, Stella Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvestad, Stella Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruvold, Helle Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svenøy, Eira Hauknes Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wahlgren, Ingrid Synnøve Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruvold, Helle Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svenøy, Eira Hauknes Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlgren, Ingrid Synnøve Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruvold, Helle Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svenøy, Eira Hauknes Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wahlgren, Ingrid Synnøve Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardo, Leonora Johanne Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Bussoli, Philippa Pinina Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lillehaug, Solveig Elise Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Mørch, Ebba Lysvold Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardo, Leonora Johanne Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Philippa Pinina Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lillehaug, Solveig Elise Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mørch, Ebba Lysvold Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Elvira Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen-Dybfest, Frida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Olivia Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Elvira Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen-Dybfest, Frida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Olivia Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix