Hopp til innhold

KM Nordland, Blink Hus Cup 2020, Ankenes

Kvalik for Troms og Nordland til LF og HL (U14/U16). Rennet er åpent for U8 og yngre til og med Jr II Rennet er KM for Nordland

  • Når: 14.2 - 16.02.2020
  • Hvor: Ankenes
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 14.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 15.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 16.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 14.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 15.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 16.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 14.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Santi, Ailo Rasmus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skoglund, Oliver Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Sivert Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Santi, Ailo Rasmus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skoglund, Oliver Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Sivert Jacob Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Elvestad, Sivert Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Santi, Ailo Rasmus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skoglund, Oliver Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv, Sivert Jacob Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dahlberg, Emil Sebastian Naustvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ovesen, Mats Victor Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Repstad, Markus Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahlberg, Emil Sebastian Naustvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Michael André Paulsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ovesen, Mats Victor Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Repstad, Markus Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dahlberg, Emil Sebastian Naustvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Michael André Paulsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ovesen, Mats Victor Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Trym Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Teigen, Lucas Iversen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Teigen, Lucas Iversen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Teigen, Lucas Iversen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Henrik Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Marius Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fagerli, Joel Føre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Keskitalo, Isak Frans Tage Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelborg, Justin Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelborg, Johan Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Widsteen, Lars Ludvig Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Henrik Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Marius Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Fagerli, Joel Føre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Keskitalo, Isak Frans Tage Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Mikkelborg, Justin Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Mikkelborg, Johan Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solvin, Maja Elise Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Braseth, Johanne Andrea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Braseth, Johanne Andrea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Philippa Pinina Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Julianne Strøm Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Mie Strøm Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Helland, Sanne Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Helland, Mari Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lillehaug, Solveig Elise Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Henie Emilie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torgnes, Anna Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Bussoli, Philippa Pinina Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Eriksen, Julianne Strøm Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Eriksen, Mie Strøm Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Lillehaug, Solveig Elise Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Torgnes, Anna Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Olivia Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Olivia Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Lise Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Hanna Linnea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Lise Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Lise Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Kristensen, Hanna Linnea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Landsholm, Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Magnus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Landsholm, Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Magnus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix