Hopp til innhold

Sparebank1 SOL CUP

På vegne av Rana Slalåmklubb ønsker vi velkommen til renn-helg i alpint for jenter og gutter 8 år og yngre, 9 år, 10 år, 11-12 år, 13-14 år, 15-16 år, junior og senior. Ingen rangering: U8 U9 U10 Påmeldingsfrist: 21.januar 2019 Påmelding: Min Idrett Betaling: Klubbvis til konto nr. 4509.29.66066 Startkontingent: kr 140,- pr. renn Arrangementssted: Tärnaby - Östra strandvägen18 - 920 64 Tärnaby, Sweden (Tärnaby Alpint) Rennleder: Kenneth Rabben (mob: +47 – 911 25 450) TD: Stein-Kyrre Olsen Se program i vedlegg

  • Når: 24.1 - 26.01.2020
  • Oppstart: 15:30
  • Hvor: Tærnaby Sverige
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 25.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 26.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 24.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Wirthgen, Hanno Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wirthgen, Hanno Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Wirthgen, Hanno Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ovesen, Mats Victor Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ovesen, Mats Victor Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ovesen, Mats Victor Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høyen, Liam Solli Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Røsdal, Thilo Greger Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sandstrak, Adrian Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høyen, Liam Solli Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røsdal, Thilo Greger Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sandstrak, Adrian Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høyen, Liam Solli Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Røsdal, Thilo Greger Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sandstrak, Adrian Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høyen, Oliver Solli Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Kaspersen, Lucas Sundquist Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høyen, Oliver Solli Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jakobsen, Jonas Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaspersen, Lucas Sundquist Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høyen, Oliver Solli Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Kaspersen, Lucas Sundquist Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Sarah Michelle Harjuautti Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Sarah Michelle Harjuautti Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Sarah Michelle Harjuautti Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røsdal, Mia Greger Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsdal, Mia Greger Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Røsdal, Mia Greger Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjortskarmo, Nora Westvik Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nielsen, Elida Westvik Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Simon Klubb Rana Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Simon Klubb Rana Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Simon Klubb Rana Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix