Hopp til innhold

FIS Arvidsjaur, SWE

Påmeldingsfrist 10 dager, før lagledermøte. Uttak sendes på mail

  • Når: 16.2 - 17.02.2020
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 16.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Vilde Sofie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Vilde Sofie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruvoll, Trine Sofie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruvoll, Trine Sofie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Kristian Wollan Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Kristian Wollan Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Godtfredsen, Kine Normann Klubb IL Malm Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Godtfredsen, Kine Normann Klubb IL Malm Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix