Hopp til innhold

FIS Bjoernrike, SWE

Påmeldingsfrist 10 dager, før lagledermøte. Uttak sendes på mail

  • Når: 27.1 - 28.01.2020
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bruvoll, Trine Sofie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bruvoll, Trine Sofie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix