Hopp til innhold

FIS Kloevsjoe, SWE

Påmeldingsfrist 10 dager, før lagledermøte. Uttak sendes på mail

  • Når: 25.1 - 26.01.2020
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix