Hopp til innhold

FIS - Renn Kirkerud, Frydenbø Cup

Velkommen til internasjonalt alpint FIS renn i Kirkerud.

  • Når: 15.2 - 16.02.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Kirkerud
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Norby, Ragnhild Steinnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Norby, Ragnhild Steinnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nilsson, Marcus Grasto Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandell, Fredrik Joramo Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slaastad, Jostein Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandell, Fredrik Joramo Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slaastad, Jostein Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix