Hopp til innhold

SG og SC Strandafjellet

Stranda Alpin i samarbeid med skikretsen inviterer og organiserer Super G trening fredag og lørdag for klassene 10 år, U12, U14, U16, Junior. Nærmere informasjon om opplegg, påmelding mm. kommer senere. Søndag er det renndag - med 2 x Super G + Superkombinasjon. Alle renn inngår i Sparebanken Møre Cup. Renn 1 gjelder som pulje-kvalifiseringsrenn til TL/ HL. Renn 2 gjelder som første renn i Superkombinasjonen.

  • Når: 14.2 - 16.02.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Strandafjellet
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235
Start 16.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 14.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 225
Start 16.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235
Start 16.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 14.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 225
Start 16.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235
Start 16.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 14.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 225
Start 16.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235
Start 16.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 14.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Trening Startkontingent 225
Start 16.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235
Start 16.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 14.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Trening Startkontingent 225

Påmeldte deltagere

G 10 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Riise, Martin Hellebostad Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Riise, Martin Hellebostad Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Riise, Martin Hellebostad Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Orset, Nicklas André Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Øye, Tord Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Orset, Nicklas André Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øye, Tord Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Orset, Nicklas André Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Øye, Tord Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, John Alexander Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, John Alexander Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, John Alexander Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 10 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesjå, Thea Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hole, Henriette Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Steffenssen, Solveig Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Henriette Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Henriette Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesjå, Martine Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Seim, Vilde Lervåg Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesjå, Martine Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Seim, Vilde Lervåg Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesjå, Martine Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Steffenssen, Astri Marie Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Steffenssen, Astri Marie Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Steffenssen, Astri Marie Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

Junior I K 17-18 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
nif-epi04, 04
NTBScanpix