Hopp til innhold

Aurdalsrennet

Vi inviterer til en sosial helg i Valdres Alpinsenter, med trening lørdag og SSL-renn søndag. Rennet er både kvalikrenn og KM for Oppland Skikrets. Invitasjon er vedlagt, se også egen sak på skikretsens hjemmeside; https://www.skiforbundet.no/oppland/nyhetsarkiv/2020/2/aurdalsrennet-2020/

  • Når: 29.2 - 01.03.2020
  • Hvor: Aurdal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Trening lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratlien, Østen Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rapp-Ødegaard, Trym Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Widholm-Veen, William Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barthel, William Berny Waarnes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Brobakken, Tage Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn From, Samuel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Juska, Augustas Klubb Vang IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Fredrik Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Eirik Plassen Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaten, Andreas Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvalen, Mathias Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krogstad, Viljar Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Widholm-Veen, Fredrik Erland Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandvold, Thor Kampestuen Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Carolin, Bernhard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Torjus Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Høyer-Farstad, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skurdal, Lars Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimlund, Vilde Ekre Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wohlfeil, Liv Nele Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barthel, Maria Waarnes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Krogstad, Engla Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lomsdal, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvestad, Andrine Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandvold, Margrethe Kampestuen Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvalen, Marthe Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

Trening lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barthel, William Berny Waarnes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Barthel, Maria Waarnes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Brandvold, Thor Kampestuen Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Brandvold, Margrethe Kampestuen Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Bratlien, Østen Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Elvestad, Andrine Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Elvestad, Torjus Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Flaten, Andreas Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Heimlund, Vilde Ekre Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Hovlid, Tamara Stovner Klubb Harestua IL Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Krogstad, Viljar Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Krogstad, Engla Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Kvalen, Marthe Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Kvalen, Mathias Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Skurdal, Helene Flittie Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Skurdal, Sofie Flittie Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Skurdal, Maria Flittie Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Sæther, Eirik Plassen Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Trening lørdag Øvelse Trening
nif-epi04, 04
NTBScanpix