Hopp til innhold

Treningssamling Bardu Steilia

Treningssamling for klassene U10, U12, U14 og U16. Kontaktperson: Morten Hanstad 90 66 66 88/ Torstein Kaarigstad 934 83 103.

  • Når: 6.12 - 08.12.2019
  • Hvor: Bardu
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse U10 Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2019 Klasse U10 Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse U10 Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse U12 Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2019 Klasse U12 Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse U12 Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2019 Klasse U14 Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse U14 Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse U14 Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.12.2019 Klasse U16 Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 07.12.2019 Klasse U16 Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 08.12.2019 Klasse U16 Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

U10 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofsøy, Annika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 Øvelse Trening
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U10 Øvelse Trening
Navn Jenssen, Ylva Marie Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse U10 Øvelse Trening
Navn Larsen, Elvira Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 Øvelse Trening
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 Øvelse Trening
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 Øvelse Trening
Navn Olsen, Ingvald Pareli Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 Øvelse Trening
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 Øvelse Trening

U10 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofsøy, Kurt Anker Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 Øvelse Trening
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U10 Øvelse Trening
Navn Olsen, Fred-Aleksander Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 Øvelse Trening

U10 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofsøy, Sarah Maria Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 Øvelse Trening
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U10 Øvelse Trening
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 Øvelse Trening

U12 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Trening
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Trening
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Trening

U12 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Trening
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Trening

U12 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Trening
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Trening
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Trening
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Trening
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Trening
Navn Santi, Ailo Rasmus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Trening

U14 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Trening

U14 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Trening
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Trening
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Trening
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Trening
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Trening

U14 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Trening
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Trening
Navn Lorentzen, Morten Normann Klubb Klasse U14 Øvelse Trening
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Trening
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Trening

U16 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Trening
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse U16 Øvelse Trening
Navn Larsen, Trude Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Trening
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix