Hopp til innhold

Samling og KM SG Ål - 2020

Fartssamling og renn for krins og krets. Hordaland skikrets og Sogn og Fjordane skikrins ønsker alle sine løpere velkommen til trening og renn. På selve samlingen har vi kun plass til løpere fra egne kretser, men rennet i helgen er åpent for alle. Det blir kjørt tre renn totalt i helgen. Detaljer i innbydelse som blir lagt ut i løpet av desember.

  • Når: 9.1 - 12.01.2020
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Ål
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Toft, Sverre Christian Djupvik Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Toft, Sverre Christian Djupvik Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Erland, Even Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Kasper Klubb Haugen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Raknes, Askil Johan Dale Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Erland, Even Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Kasper Klubb Haugen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Raknes, Askil Johan Dale Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Erland, Even Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Raknes, Askil Johan Dale Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Erland, Even Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Raknes, Askil Johan Dale Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Frøland, Torjus Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mæle, Christian Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Frøland, Torjus Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mæle, Christian Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Frøland, Torjus Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Frøland, Torjus Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kaldestad, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Tveit, Andrea Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Tveit, Andrea Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Tveit, Andrea Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Tveit, Andrea Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Ida Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Ida Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tveit, Nora Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tveit, Nora Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Tveit, Nora Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Tveit, Nora Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Sofie Storevik Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Sofie Storevik Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Solheim, Sofie Storevik Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Solheim, Sofie Storevik Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Kristine Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Kristine Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Kristine Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Kristine Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening

Junior I M 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix