Hopp til innhold

SG rangering TL/HL

2x SG rangeringsrenn TL/HL

  • Når: 09.02.2020
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bryde, Laurits Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johannessen, Marius William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lye, Ole Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Håkon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Berntzen, Sondre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Greibrok, Gard Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Qvortrup, Philip Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Basberg, Mina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bryde, Alette Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wiik, Letitzia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Teigland, Ella Lykke Grieg Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
nif-epi04, 04
NTBScanpix