Hopp til innhold

SSL rangering TL/HL

Se program

  • Når: 10.02.2020
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bryde, Laurits Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Marius William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lye, Ole Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Håkon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berntzen, Sondre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrok, Gard Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Qvortrup, Philip Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Basberg, Mina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bryde, Alette Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Letitzia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Ulla Holt Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Teigland, Ella Lykke Grieg Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix