Hopp til innhold

Haukelirennet Alpint 2020

Invitasjon til Haukelirennet i storslalåm og slalåm. Plogen Skiklubb inviterer til SSL og SL renn i alpint lør. 7. og søn. 8. mars 2020. Se vedlegg for mer informasjon

  • Når: 7.3 - 08.03.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Haukeli
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 07.03.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 07.03.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 07.03.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner A-O Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner A-O Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 07.03.2020 Klasse Menn A-O Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Menn A-O Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Eidhammer, Kasper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Torjus Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Konstad, Lars Veen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eidhammer, Kasper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Torjus Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Konstad, Lars Veen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Teigen, Martin Klubb Seljord IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bø Knutsen, Eskil Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dybing, Leon Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Gard Fjeldstad Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Eskil Øvergård Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Even Øvergård Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bø Knutsen, Eskil Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybing, Leon Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Gard Fjeldstad Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Eskil Øvergård Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Even Øvergård Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rue, Vegard Funderud Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Velde, Jesper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rue, Vegard Funderud Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Velde, Jesper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Mats Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Mats Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygård, Lucas Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Tim Felix Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tikkanen, Samuel Eino Olavi Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Vigrestad, Albert Emil Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Bendik Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Groven-Robertsen, Mikkel Klubb Seljord IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Lucas Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Tim Felix Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tikkanen, Samuel Eino Olavi Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vigrestad, Albert Emil Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Bendik Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Theo Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Slettemeås, Erlend Hansen Klubb Seljord IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Åsland, Magnus Glette Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Theo Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Slettemeås, Erlend Hansen Klubb Seljord IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Åsland, Magnus Glette Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Apeland, Nora Eren Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Hanna Mårdalen Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Sophia Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Riise, Emilie Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Apeland, Nora Eren Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Hanna Mårdalen Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Sophia Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Emilie Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Apeland, Celine Kalstø Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Handeland, Louise Storaas Våge Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarven, Lotte Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarven, Annie Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Åsland, Julie Glette Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Apeland, Celine Kalstø Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Handeland, Louise Storaas Våge Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Tilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvarven, Lotte Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvarven, Annie Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Åsland, Julie Glette Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gabrielsen, Stine Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lurås, Tuva Jonsjord Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øverland, Sarah Isabell Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gabrielsen, Stine Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lurås, Tuva Jonsjord Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Sarah Isabell Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Apeland, Anna Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Apeland, Helen Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Dybing, Hill Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eidhammer, Anna Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Riise, Vilde Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Velde, Josefine Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Apeland, Anna Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Apeland, Helen Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dybing, Hill Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eidhammer, Anna Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggland, Pernille Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Vilde Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Velde, Josefine Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygård, Luisa Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygård, Luisa Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Marte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Menn A-O - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Sveinung Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A-O Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Grant Trygve Klubb Rjukan IL Klasse Menn A-O Øvelse Storslalåm

Menn A-O - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Sveinung Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A-O Øvelse Slalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braadland, Ida Angeles Wiig Klubb Sandnes IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braadland, Ida Angeles Wiig Klubb Sandnes IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix