Hopp til innhold

Julerennet - ØTI Hafjell alpint

ØTI Hafjell alpint ønsker velkommen til det tradisjonsrike Julerennet i Hafjell, 31 år. Vi arrangerer SSL renn for alle klasser. U12 og yngre starter ved gulhus. U14 og eldre starter på Julernnstart ved kullvert sør. Husk påmelding innen 26. desember 2019 (OBS!!) Velkommen til Hafjell

  • Når: 28.12.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Olympiabakken
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 28.12.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 28.12.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 28.12.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 28.12.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 28.12.2019 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 28.12.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 28.12.2019 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 28.12.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 28.12.2019 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 28.12.2019 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Harjo, Audun Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kværndal, Tinius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Lars Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhr, Aksel Markussen Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Staum, Elias Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Widholm-Veen, William Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Filip Engelstad Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brønstad, Ole Morten Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dobloug, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Kristian Andersen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaten, Andreas Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn From, Samuel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Oliver Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Fredrik Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norling, Amadeus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rykhus, Edvin Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Zanten, Elias van Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dobloug, Jens Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Doknes, Oskar Espe Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Krogstad, Viljar Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sletvold, Nicolai Bernhoft Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Markus Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rudjord, August Birkelund Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røtterud, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurud, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bryhni, Jacob Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bryhni, Fredrik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Harald Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Høyer-Farstad, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lægreid, Markus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skurdal, Lars Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sletvold, Felix Fjeld-Nielsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Simon Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vikanes, Ludvig Aabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vikanes, Theo Aabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Widholm-Veen, Fredrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wilkens, Mathias Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Furre Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandvold, Thor Kampestuen Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Brendløkken, Ola Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Carolin, Bernhard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Sander Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tobias Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brendløkken, Anna Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lomsdal, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Malasevska, Gabriella Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundsen, Julie Christine Oldervik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Busterud, Helene Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Signe Kristina Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Krogstad, Engla Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Markeng, Pernille Austli Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Marielle Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røn, Zypriane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Oda Reneé Klubb Vansjø/Svinndal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Norling, Julia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Bertine Furre Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Eline Stikbakke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Oda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandvold, Margrethe Kampestuen Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Fiona Charlotte Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Mathilde Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Jenny Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Louise Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heimlund, Vilde Ekre Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordli, Frida Jørgensen Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wohlfeil, Liv Nele Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Zanten, Vilde van Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Tamara Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

U Kvinner Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm

U Menn Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix