Hopp til innhold

Hovden cup 1

  • Når: 30.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hovden
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 30.12.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 30.12.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 30.12.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Velde, Jesper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Mats Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Knut Roar Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørensen, Tim Felix Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tikkanen, Samuel Eino Olavi Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øslebø, Erik Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix