Hopp til innhold

Hovedlandsrennet Alpint Geilo/ÅL 2020

Velkommen til Hovedlandsrennet i alpint på Geilo og Ål 31.3-5.4.2020 NB! Påmelding til Superkombi inkluderer start i SG. For dem som bare kjører SG melder seg kun på SG! Utfor blir arrangert i Ål, andre øvelser blir på Geilo.

  • Når: 31.3 - 05.04.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Vestlia Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 270 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 270 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15-16 år - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor

J 15-16 år - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
nif-epi04, 04
NTBScanpix