Hopp til innhold

FIS Åre, SWE

Påmeldingsfrist 10 dager, før lagledermøte. Uttak sendes på mail

  • Når: 5.1 - 09.01.2020
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 07.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 09.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Utfor Startkontingent 0
Start 06.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 07.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 09.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Utfor Startkontingent 0
Start 06.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Utfor Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening

Junior I K 17-18 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Utfor

Junior I M 17-18 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening

Junior I M 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening

Junior I M 17-18 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Utfor

Junior II K 19-21 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon

Junior II K 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G

Junior II M 19-21 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon

Junior II M 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G

Junior II M 19-21 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening

Junior II M 19-21 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening

Junior II M 19-21 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Utfor

Kvinner A - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Menn A - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Trening
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Trening

Menn A - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Trening
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Trening

Menn A - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
nif-epi04, 04
NTBScanpix