Hopp til innhold

FIS Åre SWE

Påmeldingsfrist 10 dager, før lagledermøte. Uttak sendes på mail

  • Når: 3.1 - 04.01.2020
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 03.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 03.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix