Hopp til innhold

FIS Kaabdalis, SWE

Påmeldingsfrist 10 dager, før lagledermøte. Uttak sendes på mail

  • Når: 16.11 - 17.11.2019
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.11.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 16.11.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 16.11.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 17.11.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 16.11.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.11.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.11.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.11.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix