Hopp til innhold

SPV AlpinCup, Sogndal IL

Kvalifiseringsrenn til Hovudlandsrenn og Telenorleikane 2020.

  • Når: 16.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sogndal Skisenter, Hodlekve
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 16.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 16.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 16.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Karl Robert Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Timian Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kørra, Adrian Øyri Klubb Sogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, André Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Øvstetun, Andrine Sjøvoll Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Sofie Storevik Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Hanne Klubb Førde IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Sigrid Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Evita Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen, Vibe Ørum Klubb Sogndal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix