Hopp til innhold

FIS SG Kvitfjell, Frydenbø CUP

Kjelsås alpin og Norges Skiforbund ønsker velkommen til to SG renn i Nasjonal løypa på Kvitfjell, 9 og 10 desember. Alle rennene er inkludert i Frydenbø Cup. Alle deltagere må hjelpe til med å ta ned nett etter rennet på tirsdag

  • Når: 9.12 - 10.12.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Kvitfjell
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.12.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2019 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2019 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Nydalen Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Nydalen Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix