Hopp til innhold

Oslo Runden Njårds Kombirenn

Njårds Kombirenn for 12 år og yngre. Invitasjon kommer

  • Når: 07.02.2020
  • Oppstart: 16:00
  • Hvor: Wyller
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Krogsrud, Sebastian Valentin Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon

G 11 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Kombinasjon

G 11-12 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon

G 8 år og yngre - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Olav Alexander Heje Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Marthinsson, Leo Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Myhrvold, Edin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon

G 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Ljungberg-Tvedt, Christopher Michael Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Østerud, Oskar Risvik Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon

J 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hansen, Norah Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon

J 11 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvevoll-Røkeness, Mille Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Stensland, Mathea Narud Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Kombinasjon

J 11-12 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon

J 8 år og yngre - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglerud, Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Gautneb, Lotte Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Heje, Annika Skaug Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Myhrvold, Agnes Josefine Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Stensland, Alba Narud Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon

J 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Moxon, Lily Madeleine Beyer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Skoe, Sofie Schriwer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix