Hopp til innhold

Åpen kretssamling alpint Norefjell

Alpinister samt trenere og lagledere i alpinklubber i Buskerud inviteres til kretssamling på Norefjell i regi av Buskerud Skikrets og Krødsherad IL. Samlingen er 29. nov. – 1. des. for klassene U12 – U21 samt skileik for 10 år og yngre på lørdag. Link til info: https://www.skiforbundet.no/buskerud/nyhetsarkiv/2019/10/apen-kretssamling-alpint-pa-norefjell-29.-nov.---1.-des/

  • Når: 29.11 - 01.12.2019
  • Hvor: Norefjell
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.11.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.11.2019 Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2019 Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

U12 trening fredag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse U12 trening fredag Øvelse Trening

Julebord 3 retters meny lørdag - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Arnesen, Marius Ly Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Bragason, Birkir Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Bøe, Even Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Bøe, Marianne Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Engebretsen, Morten Sporsheim Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Engebretsen, Elisabeth Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Gjertsen, Amanda Opsahl Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Gjertsen, Cecilie-Linn Opsahl Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Grøthe, Heidi Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Hagen, Ola Petter Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Hagen, Connie Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Høstmælingen, Miriam Våraker Klubb Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Høstmælingen, Anders Henjum Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Høstmælingen, Maja Våraker Klubb Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Johnsen, Rita Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Markegård, Daniel Lillebø Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Melgaard, Gunnulf Alexander Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Myrhaug, Therese Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Myrhaug, Øystein Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Naas, Anne Wiker Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Nordskog, Arve Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Rasmussen, Siw Evelyn Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Risø, Christian Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Risø, Olga Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Skinnes, Martine Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Strømberg, Hans Martin Børje Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Tangset, Ina Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Thorud, Hanne Mari Schiøtz Klubb Kongsberg IF Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Trillhus, Lene-Therese Helle Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Trillhus, Jan Olav Helle Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Tømmervold, Odd Ivar Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Uthus, Andreas Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Vassbotten, Runar Klubb Kongsberg IF Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Veslehaug, Håvard Klubb Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse Julebord 3 retters meny lørdag Øvelse JA

Skileik 10 år og yngre lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Fredrik Skomsøy Klubb Aron Sportsklubb Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Gjertsen, Amanda Opsahl Klubb Geilo IL Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Larsen, Live Brekka Klubb Aron Sportsklubb Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Malmer-Høvik, Magnus Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Myhre, Pia Klubb Aron Sportsklubb Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Myrvold, Hedda Stray Klubb Aron Sportsklubb Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Remmen-Bottolfs, Trym Klubb Krødsherad IL Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Ringdal, Marie Klubb Aron Sportsklubb Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Slevigen, Ylvali Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Strøm-hansen, Armand Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse Skileik 10 år og yngre lørdag Øvelse Trening

U12 trening lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Risø, Christian Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse U12 trening lørdag Øvelse Trening

U12 trening søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Risø, Christian Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse U12 trening søndag Øvelse Trening

U14 og eldre trening fredag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening fredag Øvelse Trening

U14 og eldre trening lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Strøm-Hansen, Agnes Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening lørdag Øvelse Trening

U14 og eldre trening søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Strøm-Hansen, Agnes Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse U14 og eldre trening søndag Øvelse Trening
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix