Hopp til innhold

NM masters alpint - AVLYST

ARRANGEMENTET ER AVLYST. NM masters alpint. Asleløypa - Vestlia Skisenter Torsdag 12.3 - Super G trening Fredag 13.3 - Super G Lørdag 14.3 - Storslalom Søndag 15.3 - Slalom

  • Når: 12.3 - 15.03.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Geilo
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 250
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 250
Start 12.03.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 15.03.2020 Klasse Kvinner F Øvelse Slalåm Startkontingent 250
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner F Øvelse Storslalåm Startkontingent 250
Start 13.03.2020 Klasse Kvinner F Øvelse Super-G Startkontingent 250
Start 12.03.2020 Klasse Kvinner F Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 15.03.2020 Klasse Kvinner G Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner G Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Kvinner G Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Kvinner G Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 15.03.2020 Klasse Kvinner H Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner H Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Kvinner H Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Kvinner H Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner I Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Kvinner I Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Kvinner I Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Kvinner J Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner J Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Kvinner J Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Kvinner J Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner K Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Kvinner K Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Kvinner K Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner L Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Kvinner L Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Kvinner L Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Kvinner M Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner M Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Kvinner M Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Kvinner M Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Kvinner N Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner N Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Kvinner N Øvelse Super-G Startkontingent 250
Start 12.03.2020 Klasse Kvinner N Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 15.03.2020 Klasse Kvinner O Øvelse Slalåm Startkontingent 250
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner O Øvelse Storslalåm Startkontingent 250
Start 13.03.2020 Klasse Kvinner O Øvelse Super-G Startkontingent 250
Start 12.03.2020 Klasse Kvinner O Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 15.03.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Menn E Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 15.03.2020 Klasse Menn F Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn F Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Menn F Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Menn F Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Menn G Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn G Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Menn G Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Menn G Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Menn H Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn H Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Menn H Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Menn H Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Menn I Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn I Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Menn I Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Menn I Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Menn J Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn J Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Menn J Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Menn J Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Menn K Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn K Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Menn K Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Menn K Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Menn L Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn L Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Menn L Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Menn L Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Menn M Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn M Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Menn M Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Menn M Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Menn N Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn N Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Menn N Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Menn N Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Menn O Øvelse Slalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn O Øvelse Storslalåm Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse Menn O Øvelse Super-G Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2020 Klasse Menn O Øvelse Trening Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

Kvinne B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Christina Ferlisi Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Eggar, Katrine Groth Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Fosse, Maisen Isabella Næss Klubb Ål IL Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Grosvold, Thea Klubb Ready Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Storm, Mette Klubb Fossum IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Uggen, Julie Sletbakk Klubb Stabæk IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm

Kvinne B Masters Junior - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Christina Ferlisi Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Eggar, Katrine Groth Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Eide, Nora Dahlum Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Grosvold, Thea Klubb Ready Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Guse, Ida-Cathinka Klubb Geilo IL Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Narvesen, Guro Arnesen Klubb Geilo IL Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Storm, Mette Klubb Fossum IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Støer, Ragnhild Sindredottir Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Tøsse, Erika Holand Klubb Stordal IL Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Uggen, Julie Sletbakk Klubb Stabæk IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Winge, Michelle Marthinussen Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Winquist, Annie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm

Kvinne B Masters Junior - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosse, Maisen Isabella Næss Klubb Ål IL Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G
Navn Grosvold, Thea Klubb Ready Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G
Navn Guse, Ida-Cathinka Klubb Geilo IL Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G
Navn Storm, Mette Klubb Fossum IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G
Navn Uggen, Julie Sletbakk Klubb Stabæk IF Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G
Navn Winge, Michelle Marthinussen Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G

Kvinne B Masters Junior - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Winge, Michelle Marthinussen Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Trening

Kvinner E - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Cathrine Jansson Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm

Kvinner G - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen, Vibe Ørum Klubb Sogndal IL Klasse Kvinner G Øvelse Slalåm

Kvinner G - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen, Vibe Ørum Klubb Sogndal IL Klasse Kvinner G Øvelse Storslalåm
Navn Sohlberg, Yvonne Cecilie Lunde Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner G Øvelse Storslalåm

Kvinner G - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sohlberg, Yvonne Cecilie Lunde Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner G Øvelse Super-G

Kvinner H - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunder, Jeanette Klubb Geilo IL Klasse Kvinner H Øvelse Slalåm
Navn Widerøe, Anniken Aamodt Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner H Øvelse Slalåm

Kvinner H - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjørstad, Marianne Klubb Haugen IL Klasse Kvinner H Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Jeanette Klubb Geilo IL Klasse Kvinner H Øvelse Storslalåm
Navn Widerøe, Anniken Aamodt Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner H Øvelse Storslalåm

Kvinner H - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunder, Jeanette Klubb Geilo IL Klasse Kvinner H Øvelse Super-G

Kvinner H - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunder, Jeanette Klubb Geilo IL Klasse Kvinner H Øvelse Trening

Kvinner I - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Resen, Elisabeth Økern Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm
Navn Strand-Nielsen, Merete Bø Klubb Heming, IL Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm

Kvinner I - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Heidi Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner I Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Beate Marie Frøland Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner I Øvelse Storslalåm
Navn Resen, Elisabeth Økern Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner I Øvelse Storslalåm
Navn Strand-Nielsen, Merete Bø Klubb Heming, IL Klasse Kvinner I Øvelse Storslalåm

Kvinner I - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Resen, Elisabeth Økern Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner I Øvelse Super-G

Kvinner I - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Resen, Elisabeth Økern Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner I Øvelse Trening

Kvinner J - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haanes, Siri Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Kvinner J Øvelse Slalåm

Kvinner J - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsrud, Eli Myren Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Kvinner J Øvelse Storslalåm
Navn Haanes, Siri Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Kvinner J Øvelse Storslalåm

Kvinner J - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haanes, Siri Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Kvinner J Øvelse Super-G

Kvinner J - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haanes, Siri Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Kvinner J Øvelse Trening

Kvinner K - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dietrichson, Vanja Helene Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm
Navn Leite, Venke Klubb Geilo IL Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Karin Christine Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm

Kvinner K - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlum, Bente Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner K Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Vanja Helene Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Kvinner K Øvelse Storslalåm
Navn Leite, Venke Klubb Geilo IL Klasse Kvinner K Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Karin Christine Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse Kvinner K Øvelse Storslalåm
Navn Ryste, Hanne Hægh Klubb Stranda IL Klasse Kvinner K Øvelse Storslalåm
Navn Taranger, Vibeke Bjorheim Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Kvinner K Øvelse Storslalåm

Kvinner K - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dietrichson, Vanja Helene Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Kvinner K Øvelse Super-G
Navn Leite, Venke Klubb Geilo IL Klasse Kvinner K Øvelse Super-G
Navn Neumann, Karin Christine Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse Kvinner K Øvelse Super-G

Kvinner K - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dietrichson, Vanja Helene Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Kvinner K Øvelse Trening
Navn Leite, Venke Klubb Geilo IL Klasse Kvinner K Øvelse Trening
Navn Neumann, Karin Christine Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse Kvinner K Øvelse Trening

Kvinner L - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Else Gerd Klubb Ørnar IL Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm
Navn Rivelsrud, Mona Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm

Kvinner L - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Else Gerd Klubb Ørnar IL Klasse Kvinner L Øvelse Storslalåm
Navn Rivelsrud, Mona Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner L Øvelse Storslalåm

Kvinner L - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Else Gerd Klubb Ørnar IL Klasse Kvinner L Øvelse Super-G
Navn Rivelsrud, Mona Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner L Øvelse Super-G

Kvinner L - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Else Gerd Klubb Ørnar IL Klasse Kvinner L Øvelse Trening
Navn Rivelsrud, Mona Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner L Øvelse Trening

Kvinner M - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evju, Astrid Mona Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner M Øvelse Slalåm

Kvinner M - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evju, Astrid Mona Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner M Øvelse Storslalåm

Kvinner M - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evju, Astrid Mona Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner M Øvelse Super-G

Kvinner M - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evju, Astrid Mona Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner M Øvelse Trening

Kvinner N - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Utne, Anna Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner N Øvelse Slalåm

Kvinner N - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Utne, Anna Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner N Øvelse Storslalåm

Menn B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blattmann, Emil Holmeide Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Burud, Joakim Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Eitzen, Christopher Carolus Klubb Heming, IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Faarup, Christoffer Trentemøller Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Grant, Marius Alexander Bjelke Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Kyllingstad, Andreas Klubb Stabæk IF Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Lager, Niels Christian Ekerholt Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Lysdahl, Espen Eugen Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Christoffer Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Rygg, Lars Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Sandell, Fredrik Joramo Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Slaastad, Jostein Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Solemsli, Martin Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm

Menn B Masters Junior - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blattmann, Emil Holmeide Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Burud, Joakim Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Eitzen, Christopher Carolus Klubb Heming, IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Faarup, Christoffer Trentemøller Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Grant, Marius Alexander Bjelke Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Kyllingstad, Andreas Klubb Stabæk IF Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Lager, Niels Christian Ekerholt Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Lysdahl, Espen Eugen Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Neteland, Bjørnar Klubb Fana IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Patricksson, Axel William Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Christoffer Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Rygg, Lars Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Sandell, Fredrik Joramo Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Slaastad, Jostein Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Martin Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Dan Christoffer Klubb Geilo IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm

Menn B Masters Junior - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blattmann, Emil Holmeide Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G
Navn Eitzen, Christopher Carolus Klubb Heming, IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G
Navn Lager, Niels Christian Ekerholt Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G
Navn Ramstad, Christoffer Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G
Navn Rygg, Lars Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G
Navn Sandell, Fredrik Joramo Klubb Ready Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G
Navn Solemsli, Martin Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G

Menn B Masters Junior - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blattmann, Emil Holmeide Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Trening
Navn Solemsli, Martin Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Trening

Menn E - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Riis-Johannessen, Jesper Klubb Ready Klasse Menn E Øvelse Slalåm

Menn E - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gedde-Dahl, Lorentz Peter Klubb Heming, IL Klasse Menn E Øvelse Storslalåm
Navn Riis-Johannessen, Jesper Klubb Ready Klasse Menn E Øvelse Storslalåm

Menn E - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Riis-Johannessen, Jesper Klubb Ready Klasse Menn E Øvelse Super-G

Menn F - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Risto Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn F Øvelse Slalåm
Navn Modahl, John Klubb Loddefjord IL Klasse Menn F Øvelse Slalåm
Navn Ryste, Nicolay Klubb Stranda IL Klasse Menn F Øvelse Slalåm

Menn F - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dolva, Kim Klubb Geilo IL Klasse Menn F Øvelse Storslalåm
Navn Eide, Lars Espen Troye Klubb Heming, IL Klasse Menn F Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Bjørn Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn F Øvelse Storslalåm
Navn Holm, Risto Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn F Øvelse Storslalåm
Navn Modahl, John Klubb Loddefjord IL Klasse Menn F Øvelse Storslalåm
Navn Nørstrud, Henrik Børke Klubb Fossum IF Klasse Menn F Øvelse Storslalåm
Navn Ryste, Nicolay Klubb Stranda IL Klasse Menn F Øvelse Storslalåm

Menn F - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dolva, Kim Klubb Geilo IL Klasse Menn F Øvelse Super-G
Navn Modahl, John Klubb Loddefjord IL Klasse Menn F Øvelse Super-G

Menn F - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dolva, Kim Klubb Geilo IL Klasse Menn F Øvelse Trening
Navn Modahl, John Klubb Loddefjord IL Klasse Menn F Øvelse Trening

Menn G - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cock, Joachim Klubb Heming, IL Klasse Menn G Øvelse Slalåm
Navn Greenwood, Jan Egil Klubb Ready Klasse Menn G Øvelse Slalåm
Navn Modahl, Alex Klubb Loddefjord IL Klasse Menn G Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Joachim Klubb Heming, IL Klasse Menn G Øvelse Slalåm
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn G Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Bjarne Klubb Stranda IL Klasse Menn G Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn G Øvelse Slalåm
Navn Wille, Stein-Erik Owren Klubb Stranda IL Klasse Menn G Øvelse Slalåm

Menn G - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cock, Joachim Klubb Heming, IL Klasse Menn G Øvelse Storslalåm
Navn Friis, Erik Klubb Heming, IL Klasse Menn G Øvelse Storslalåm
Navn Greenwood, Jan Egil Klubb Ready Klasse Menn G Øvelse Storslalåm
Navn Kjæmperud, Jarl Rune Moltu Klubb Geilo IL Klasse Menn G Øvelse Storslalåm
Navn Modahl, Alex Klubb Loddefjord IL Klasse Menn G Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Joachim Klubb Heming, IL Klasse Menn G Øvelse Storslalåm
Navn Sataøen, Håvard Klubb Holeværingen IL Klasse Menn G Øvelse Storslalåm
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn G Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Bjarne Klubb Stranda IL Klasse Menn G Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn G Øvelse Storslalåm
Navn Wille, Stein-Erik Owren Klubb Stranda IL Klasse Menn G Øvelse Storslalåm

Menn G - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Greenwood, Jan Egil Klubb Ready Klasse Menn G Øvelse Super-G
Navn Modahl, Alex Klubb Loddefjord IL Klasse Menn G Øvelse Super-G
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn G Øvelse Super-G
Navn Solbakken, Bjarne Klubb Stranda IL Klasse Menn G Øvelse Super-G

Menn G - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Greenwood, Jan Egil Klubb Ready Klasse Menn G Øvelse Trening
Navn Modahl, Alex Klubb Loddefjord IL Klasse Menn G Øvelse Trening

Menn H - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eie, Hans Erik Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Erik Magnus Klubb Heming, IL Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Helland, Frode Klubb Voss IL Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Christian Lamer Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Marthinussen, Rune Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Rodolphe Daniel Klubb Kongsberg IF Klasse Menn H Øvelse Slalåm

Menn H - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eie, Hans Erik Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn H Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Erik Magnus Klubb Heming, IL Klasse Menn H Øvelse Storslalåm
Navn Gikling, Eirik Bræin Klubb Grøa IL Klasse Menn H Øvelse Storslalåm
Navn Helland, Frode Klubb Voss IL Klasse Menn H Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Christian Lamer Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn H Øvelse Storslalåm
Navn Marthinussen, Rune Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn H Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Rodolphe Daniel Klubb Kongsberg IF Klasse Menn H Øvelse Storslalåm
Navn Smevik, Jon Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn H Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv-Halvorsen, Stig Klubb Ål IL Klasse Menn H Øvelse Storslalåm
Navn Vangsøy, Lars-Fredrik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn H Øvelse Storslalåm
Navn Werring, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse Menn H Øvelse Storslalåm

Menn H - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eie, Hans Erik Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn H Øvelse Super-G
Navn Ekjord, Erik Magnus Klubb Heming, IL Klasse Menn H Øvelse Super-G
Navn Gikling, Eirik Bræin Klubb Grøa IL Klasse Menn H Øvelse Super-G
Navn Helland, Frode Klubb Voss IL Klasse Menn H Øvelse Super-G
Navn Marthinussen, Rune Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn H Øvelse Super-G
Navn Smevik, Jon Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn H Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv-Halvorsen, Stig Klubb Ål IL Klasse Menn H Øvelse Super-G
Navn Vangsøy, Lars-Fredrik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn H Øvelse Super-G

Menn H - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eie, Hans Erik Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn H Øvelse Trening
Navn Gikling, Eirik Bræin Klubb Grøa IL Klasse Menn H Øvelse Trening
Navn Helland, Frode Klubb Voss IL Klasse Menn H Øvelse Trening
Navn Marthinussen, Rune Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn H Øvelse Trening
Navn Smevik, Jon Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn H Øvelse Trening
Navn Vangsøy, Lars-Fredrik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn H Øvelse Trening

Menn I - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Karl Andreas Klubb Ready Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Austad, Knut Halvard Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Frode Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Flemmen, Thoralf Klubb Rival, Spkl Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Grevle, Lars Frode Klubb Ørnar IL Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Jonny Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Leif Olav Klubb Kongsberg IF Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Hitterdal, Morten Eivind Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Kalland, Rikard Amdal Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Rime, Dagfinn Klubb Fossum IF Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Sandven, Roger Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Sether, Jørn-Erik Klubb Aurskog - Høland Alpinklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Stanger, Knut Erik Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Steen, Børre Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Øygard, Morten Klubb Vestre Slidre IL Klasse Menn I Øvelse Slalåm

Menn I - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Karl Andreas Klubb Ready Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Austad, Knut Halvard Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Frode Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Grevle, Lars Frode Klubb Ørnar IL Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Jonny Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Leif Olav Klubb Kongsberg IF Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Helberg, Ivan Erik Klubb Heming, IL Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Hitterdal, Morten Eivind Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Høgden, Ståle Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Kalland, Rikard Amdal Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Rime, Dagfinn Klubb Fossum IF Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Sandven, Roger Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Sataøen, Finn Aadland Klubb Geilo IL Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Sether, Jørn-Erik Klubb Aurskog - Høland Alpinklubb Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Stanger, Knut Erik Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Steen, Børre Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Udjus, Asbjørn Klubb Imås, IL Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Øygard, Morten Klubb Vestre Slidre IL Klasse Menn I Øvelse Storslalåm

Menn I - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Karl Andreas Klubb Ready Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Austad, Knut Halvard Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Eriksen, Frode Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Grevle, Lars Frode Klubb Ørnar IL Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Hansen, Jonny Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Haugen, Leif Olav Klubb Kongsberg IF Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Helberg, Ivan Erik Klubb Heming, IL Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Hitterdal, Morten Eivind Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Høgden, Ståle Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Kalland, Rikard Amdal Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Liverud, Øystein Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Saxegaard, Tom Klubb Geilo IL Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Sether, Jørn-Erik Klubb Aurskog - Høland Alpinklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Stanger, Knut Erik Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Steen, Børre Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn I Øvelse Super-G
Navn Øygard, Morten Klubb Vestre Slidre IL Klasse Menn I Øvelse Super-G

Menn I - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Karl Andreas Klubb Ready Klasse Menn I Øvelse Trening
Navn Austad, Knut Halvard Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn I Øvelse Trening
Navn Eriksen, Frode Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn I Øvelse Trening
Navn Grevle, Lars Frode Klubb Ørnar IL Klasse Menn I Øvelse Trening
Navn Hansen, Jonny Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn I Øvelse Trening
Navn Haugen, Leif Olav Klubb Kongsberg IF Klasse Menn I Øvelse Trening
Navn Hitterdal, Morten Eivind Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Trening
Navn Høgden, Ståle Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn I Øvelse Trening
Navn Kalland, Rikard Amdal Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn I Øvelse Trening
Navn Liverud, Øystein Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn I Øvelse Trening
Navn Saxegaard, Tom Klubb Geilo IL Klasse Menn I Øvelse Trening
Navn Sether, Jørn-Erik Klubb Aurskog - Høland Alpinklubb Klasse Menn I Øvelse Trening
Navn Stanger, Knut Erik Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn I Øvelse Trening
Navn Steen, Børre Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn I Øvelse Trening
Navn Øygard, Morten Klubb Vestre Slidre IL Klasse Menn I Øvelse Trening

Menn J - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askildsen, Eric Christie Klubb Fossum IF Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Bergsland, Per Henrik Klubb Voss IL Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Gauteplass, Tor Helge Klubb Geilo IL Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Gjævert, Erik Klubb Fossum IF Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Heiss-Schøyen, Per Thorkild Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Holter, Truls Einar Klubb Fossum IF Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Jan Sigurd Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kjetil Fladmark Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Lefdal, Per Morten Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Myhren, Roger Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Måløy, Knut Jørgen Klubb Hakadal IL Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bjørn Caspar Klubb Fana IL Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Ringsaker, Ola Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Rothschild, Steffen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Sloth, Bjørn Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Solemsli, Jon Klubb Lommedalens IL Klasse Menn J Øvelse Slalåm
Navn Tøn, Kjartan Klubb Voss IL Klasse Menn J Øvelse Slalåm

Menn J - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Arnstein Klubb Geilo IL Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Askildsen, Eric Christie Klubb Fossum IF Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Bergsland, Per Henrik Klubb Voss IL Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Bjørne, Rolf Frederick Klubb Heming, IL Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Bolstad, Vidar Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Gauteplass, Tor Helge Klubb Geilo IL Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Gjævert, Erik Klubb Fossum IF Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Heiss-Schøyen, Per Thorkild Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Truls Einar Klubb Fossum IF Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jan Sigurd Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kjetil Fladmark Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Lefdal, Per Morten Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Myhren, Roger Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Måløy, Knut Jørgen Klubb Hakadal IL Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Bjørn Caspar Klubb Fana IL Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Knut Klubb Heming, IL Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Ringsaker, Ola Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Rothschild, Steffen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Schjelderup, Bjørn-Frode Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Sloth, Bjørn Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Snilsberg, Hans Jonny Klubb Geilo IL Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Jon Klubb Lommedalens IL Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Thunold, Jon Erik Klubb Geilo IL Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Tøn, Kjartan Klubb Voss IL Klasse Menn J Øvelse Storslalåm

Menn J - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Arnstein Klubb Geilo IL Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Askildsen, Eric Christie Klubb Fossum IF Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Bergsland, Per Henrik Klubb Voss IL Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Bjørne, Rolf Frederick Klubb Heming, IL Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Bolstad, Vidar Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Gauteplass, Tor Helge Klubb Geilo IL Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Gjævert, Erik Klubb Fossum IF Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Heiss-Schøyen, Per Thorkild Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Holter, Truls Einar Klubb Fossum IF Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Johansen, Jan Sigurd Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Larsen, Kjetil Fladmark Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Lefdal, Per Morten Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Myhren, Roger Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Måløy, Knut Jørgen Klubb Hakadal IL Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Riiber, Knut Klubb Heming, IL Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Ringsaker, Ola Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Rothschild, Steffen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Schjelderup, Bjørn-Frode Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Sloth, Bjørn Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Snilsberg, Hans Jonny Klubb Geilo IL Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Solemsli, Jon Klubb Lommedalens IL Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Thunold, Jon Erik Klubb Geilo IL Klasse Menn J Øvelse Super-G
Navn Tøn, Kjartan Klubb Voss IL Klasse Menn J Øvelse Super-G

Menn J - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Arnstein Klubb Geilo IL Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Bergsland, Per Henrik Klubb Voss IL Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Bjørne, Rolf Frederick Klubb Heming, IL Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Bolstad, Vidar Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Gauteplass, Tor Helge Klubb Geilo IL Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Gjævert, Erik Klubb Fossum IF Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Heiss-Schøyen, Per Thorkild Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Johansen, Jan Sigurd Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Larsen, Kjetil Fladmark Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Lefdal, Per Morten Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Myhren, Roger Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Måløy, Knut Jørgen Klubb Hakadal IL Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Riiber, Knut Klubb Heming, IL Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Ringsaker, Ola Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Schjelderup, Bjørn-Frode Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Sloth, Bjørn Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Snilsberg, Hans Jonny Klubb Geilo IL Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Solemsli, Jon Klubb Lommedalens IL Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Thunold, Jon Erik Klubb Geilo IL Klasse Menn J Øvelse Trening
Navn Tøn, Kjartan Klubb Voss IL Klasse Menn J Øvelse Trening

Menn K - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnoldsen, Per Heyerdahl Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Bergerskogen, Thomas Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Bjørnstad, Omar Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Bratli, Torbjørn Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Dyngeland, Stein Ove Klubb Fana IL Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Eide, Ole Jakob Klubb Geilo IL Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Gevoll, Arve Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Gjørtz, Gunnar Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Godtfredsen, Per Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Ingvoldstad, Frode Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Knut Erik Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Liavaag, Eystein Klubb Aalesunds Skiklub Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Liavaag, Inge-Audun Klubb Aalesunds Skiklub Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Lockert, Sigmund Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Opheim, Alf Klubb Voss IL Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Stein Ivar Klubb Hemsedal IL Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Olaf Klubb Ready Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Steihaug, Arne Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Sunde, Terje Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Slalåm
Navn Østenengen, Bjørn Klubb Kongsberg IF Klasse Menn K Øvelse Slalåm

Menn K - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnoldsen, Per Heyerdahl Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Bergerskogen, Thomas Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnstad, Omar Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Borg, Geir Arne Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Bratli, Torbjørn Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Dyngeland, Stein Ove Klubb Fana IL Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Eide, Ole Jakob Klubb Geilo IL Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Gevoll, Arve Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Gjørtz, Gunnar Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Godtfredsen, Per Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Ingvoldstad, Frode Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Knut Erik Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Liavaag, Eystein Klubb Aalesunds Skiklub Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Liavaag, Inge-Audun Klubb Aalesunds Skiklub Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Lockert, Sigmund Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, Kenth Paul Klubb Geilo IL Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, Alf Klubb Voss IL Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Stein Ivar Klubb Hemsedal IL Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Olaf Klubb Ready Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Steihaug, Arne Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Sunde, Terje Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Storslalåm
Navn Østenengen, Bjørn Klubb Kongsberg IF Klasse Menn K Øvelse Storslalåm

Menn K - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnoldsen, Per Heyerdahl Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Bergerskogen, Thomas Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Bjørnstad, Omar Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Borg, Geir Arne Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Dyngeland, Stein Ove Klubb Fana IL Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Eide, Ole Jakob Klubb Geilo IL Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Gevoll, Arve Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Gjørtz, Gunnar Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Godtfredsen, Per Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Johannessen, Knut Erik Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Liavaag, Eystein Klubb Aalesunds Skiklub Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Liavaag, Inge-Audun Klubb Aalesunds Skiklub Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Lockert, Sigmund Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Opheim, Kenth Paul Klubb Geilo IL Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Opheim, Alf Klubb Voss IL Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Skogstad, Olaf Klubb Ready Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Steihaug, Arne Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Sunde, Terje Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Super-G
Navn Østenengen, Bjørn Klubb Kongsberg IF Klasse Menn K Øvelse Super-G

Menn K - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnoldsen, Per Heyerdahl Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Bergerskogen, Thomas Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Bjørnstad, Omar Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Borg, Geir Arne Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Dyngeland, Stein Ove Klubb Fana IL Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Eide, Ole Jakob Klubb Geilo IL Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Gevoll, Arve Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Gjørtz, Gunnar Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Godtfredsen, Per Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Johannessen, Knut Erik Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Liavaag, Eystein Klubb Aalesunds Skiklub Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Liavaag, Inge-Audun Klubb Aalesunds Skiklub Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Lockert, Sigmund Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Opheim, Kenth Paul Klubb Geilo IL Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Opheim, Alf Klubb Voss IL Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Skogstad, Olaf Klubb Ready Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Steihaug, Arne Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Sunde, Terje Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn K Øvelse Trening
Navn Østenengen, Bjørn Klubb Kongsberg IF Klasse Menn K Øvelse Trening

Menn L - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Jon Klubb Voss IL Klasse Menn L Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Terje Klubb Voss IL Klasse Menn L Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Roger Klubb Kongsberg IF Klasse Menn L Øvelse Slalåm
Navn Haugaard, Paal Iuell Klubb Heming, IL Klasse Menn L Øvelse Slalåm
Navn Heje, Jørgen Gregardsøn Klubb Ready Klasse Menn L Øvelse Slalåm
Navn Røgeberg, Thor-Inge Klubb Kjelsås IL Klasse Menn L Øvelse Slalåm
Navn Strømme, Paal Klubb Heming, IL Klasse Menn L Øvelse Slalåm
Navn Svensøy, Nils Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn L Øvelse Slalåm

Menn L - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Jon Klubb Voss IL Klasse Menn L Øvelse Storslalåm
Navn Aune, Svein Jarle Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn L Øvelse Storslalåm
Navn Borge, Arne Martin Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn L Øvelse Storslalåm
Navn Gjeraldstveit, Terje Klubb Voss IL Klasse Menn L Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Roger Klubb Kongsberg IF Klasse Menn L Øvelse Storslalåm
Navn Haugaard, Paal Iuell Klubb Heming, IL Klasse Menn L Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Jørgen Gregardsøn Klubb Ready Klasse Menn L Øvelse Storslalåm
Navn Ryste, Peder Eilev Gjærde Klubb Stranda IL Klasse Menn L Øvelse Storslalåm
Navn Røgeberg, Thor-Inge Klubb Kjelsås IL Klasse Menn L Øvelse Storslalåm
Navn Strømme, Paal Klubb Heming, IL Klasse Menn L Øvelse Storslalåm
Navn Svensøy, Nils Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn L Øvelse Storslalåm

Menn L - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Jon Klubb Voss IL Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Aune, Svein Jarle Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Borge, Arne Martin Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Gjeraldstveit, Terje Klubb Voss IL Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Hansen, Roger Klubb Kongsberg IF Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Haugaard, Paal Iuell Klubb Heming, IL Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Heje, Jørgen Gregardsøn Klubb Ready Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Robberstad, Øivin Klubb Heming, IL Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Ryste, Peder Eilev Gjærde Klubb Stranda IL Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Røgeberg, Thor-Inge Klubb Kjelsås IL Klasse Menn L Øvelse Super-G
Navn Svensøy, Nils Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn L Øvelse Super-G

Menn L - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Jon Klubb Voss IL Klasse Menn L Øvelse Trening
Navn Aune, Svein Jarle Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn L Øvelse Trening
Navn Borge, Arne Martin Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn L Øvelse Trening
Navn Gjeraldstveit, Terje Klubb Voss IL Klasse Menn L Øvelse Trening
Navn Hansen, Roger Klubb Kongsberg IF Klasse Menn L Øvelse Trening
Navn Haugaard, Paal Iuell Klubb Heming, IL Klasse Menn L Øvelse Trening
Navn Heje, Jørgen Gregardsøn Klubb Ready Klasse Menn L Øvelse Trening
Navn Robberstad, Øivin Klubb Heming, IL Klasse Menn L Øvelse Trening
Navn Røgeberg, Thor-Inge Klubb Kjelsås IL Klasse Menn L Øvelse Trening
Navn Svensøy, Nils Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn L Øvelse Trening

Menn M - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Een, Nils Klubb Ørnar IL Klasse Menn M Øvelse Slalåm
Navn Grant, Kenneth Ivar Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn M Øvelse Slalåm
Navn Lyster, Nils Kristian Klubb Lesjaskog IL Klasse Menn M Øvelse Slalåm
Navn Rørstrand, Bjørnar Jostein Klubb Bardu Alpinklubb Klasse Menn M Øvelse Slalåm
Navn Skorve, Ole Kristian Klubb Voss IL Klasse Menn M Øvelse Slalåm
Navn Svindal, Bjørn Olaf Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn M Øvelse Slalåm
Navn Øvsthus, Kåre Klubb Voss IL Klasse Menn M Øvelse Slalåm

Menn M - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Een, Nils Klubb Ørnar IL Klasse Menn M Øvelse Storslalåm
Navn Grant, Kenneth Ivar Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn M Øvelse Storslalåm
Navn Loven, Jens Øyvind Klubb Heming, IL Klasse Menn M Øvelse Storslalåm
Navn Lyster, Nils Kristian Klubb Lesjaskog IL Klasse Menn M Øvelse Storslalåm
Navn Rørstrand, Bjørnar Jostein Klubb Bardu Alpinklubb Klasse Menn M Øvelse Storslalåm
Navn Skorve, Ole Kristian Klubb Voss IL Klasse Menn M Øvelse Storslalåm
Navn Svindal, Bjørn Olaf Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn M Øvelse Storslalåm
Navn Øvsthus, Kåre Klubb Voss IL Klasse Menn M Øvelse Storslalåm

Menn M - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Een, Nils Klubb Ørnar IL Klasse Menn M Øvelse Super-G
Navn Grant, Kenneth Ivar Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn M Øvelse Super-G
Navn Loven, Jens Øyvind Klubb Heming, IL Klasse Menn M Øvelse Super-G
Navn Lyster, Nils Kristian Klubb Lesjaskog IL Klasse Menn M Øvelse Super-G
Navn Rørstrand, Bjørnar Jostein Klubb Bardu Alpinklubb Klasse Menn M Øvelse Super-G
Navn Skorve, Ole Kristian Klubb Voss IL Klasse Menn M Øvelse Super-G
Navn Svensen, Pål Arnold Klubb Kongsberg IF Klasse Menn M Øvelse Super-G
Navn Svindal, Bjørn Olaf Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn M Øvelse Super-G
Navn Øvsthus, Kåre Klubb Voss IL Klasse Menn M Øvelse Super-G

Menn M - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Een, Nils Klubb Ørnar IL Klasse Menn M Øvelse Trening
Navn Grant, Kenneth Ivar Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn M Øvelse Trening
Navn Loven, Jens Øyvind Klubb Heming, IL Klasse Menn M Øvelse Trening
Navn Lyster, Nils Kristian Klubb Lesjaskog IL Klasse Menn M Øvelse Trening
Navn Rørstrand, Bjørnar Jostein Klubb Bardu Alpinklubb Klasse Menn M Øvelse Trening
Navn Skorve, Ole Kristian Klubb Voss IL Klasse Menn M Øvelse Trening
Navn Svensen, Pål Arnold Klubb Kongsberg IF Klasse Menn M Øvelse Trening
Navn Svindal, Bjørn Olaf Klubb Kvitfjell Veteran Klasse Menn M Øvelse Trening
Navn Øvsthus, Kåre Klubb Voss IL Klasse Menn M Øvelse Trening

Menn N - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Kjell Johannes Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn N Øvelse Slalåm
Navn Eliassen, Åge Gunvald Klubb Tertnes Alpin Klasse Menn N Øvelse Slalåm
Navn Gjelsvik, Sigurd Johan Klubb Ørnar IL Klasse Menn N Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Jon Vegard Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn N Øvelse Slalåm
Navn Nordeide, Knut Klubb Tertnes Alpin Klasse Menn N Øvelse Slalåm

Menn N - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Kjell Johannes Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn N Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Åge Gunvald Klubb Tertnes Alpin Klasse Menn N Øvelse Storslalåm
Navn Gjelsvik, Sigurd Johan Klubb Ørnar IL Klasse Menn N Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Jon Vegard Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn N Øvelse Storslalåm
Navn Nordeide, Knut Klubb Tertnes Alpin Klasse Menn N Øvelse Storslalåm

Menn N - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Kjell Johannes Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn N Øvelse Super-G
Navn Gjelsvik, Sigurd Johan Klubb Ørnar IL Klasse Menn N Øvelse Super-G
Navn Lunde, Jon Vegard Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn N Øvelse Super-G

Menn N - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Kjell Johannes Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn N Øvelse Trening
Navn Gjelsvik, Sigurd Johan Klubb Ørnar IL Klasse Menn N Øvelse Trening

Menn O - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Jon Vegard Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn O Øvelse Slalåm

Menn O - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Jon Vegard Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn O Øvelse Storslalåm

Menn O - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Jon Vegard Klubb Hafjell Veteranskiklubb Klasse Menn O Øvelse Super-G
nif-epi04, 04
NTBScanpix