Hopp til innhold

Sem & Johnsen FIS renn 2020

Hei og velkommen til Sem & Johnsen FIS renn 2020. 13-14 februar 2020 to SSL renn. Mvh Persbråten alpin

  • Når: 13.2 - 14.02.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Wyllerløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Norby, Ragnhild Steinnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Norby, Ragnhild Steinnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Neteland, Bjørnar Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsson, Marcus Grasto Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Neteland, Bjørnar Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsson, Marcus Grasto Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandell, Fredrik Joramo Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix