Hopp til innhold

Donald Duck

Hei og velkommen til Donald Duck 2020. Påmeldingsfrist 20.01.2020 Mvh IL Heming

  • Når: 24.4 - 26.04.2020
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.02.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.04.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Christian Jacob Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Henriksen, Martin Harlem Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kværndal, Tinius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tobias Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Herman Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rudi-Rognerud, Tobias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Terkel Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skorpen, Rasmus Akcora Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Morten Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Christian Jacob Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Henriksen, Martin Harlem Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kværndal, Tinius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tobias Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Herman Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rudi-Rognerud, Tobias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Terkel Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skorpen, Rasmus Akcora Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Morten Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Oliver Stabe Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Boger, Thomas Jåtog Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brenden, Elias Nygård Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Henriksen, Håkon Harlem Klubb Haslum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Langerud, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Jørgen Klubb Haslum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Casper William Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Risberg, Per Hagen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Oliver Stabe Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Boger, Thomas Jåtog Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenden, Elias Nygård Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Henriksen, Håkon Harlem Klubb Haslum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Langerud, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Jørgen Klubb Haslum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Casper William Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Risberg, Per Hagen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandengen, Mikkel Vike Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Løvik-Kjærnet, Sigurd Klubb Rena IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skramstad, Jonas August Bakken Klubb Rena IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sønsthagen, Albert Klubb Rena IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Løvik-Kjærnet, Sigurd Klubb Rena IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skramstad, Jonas August Bakken Klubb Rena IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sønsthagen, Albert Klubb Rena IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Heibo-Tobiasson, Jonas Johan Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Heibo-Tobiasson, Jonas Johan Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Philip Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Andresen, Nicolai Andres Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Sander Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Elias Alexander Haugen Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerud, Oskar Risvik Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Philip Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Andresen, Nicolai Andres Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Sander Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Elias Alexander Haugen Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerud, Oskar Risvik Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døhlen, Aimée Boudewine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Erdal, Ellinor Marie Hellerud Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønvold, Sanna Haugsjå Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Matilde Oline Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Mathea Janicke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Stine Rohde Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døhlen, Aimée Boudewine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Erdal, Ellinor Marie Hellerud Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønvold, Sanna Haugsjå Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Matilde Oline Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Mathea Janicke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Stine Rohde Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dybwad, Sarah Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flaaten, Cornelia Noelle Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Høstmælingen, Sigrid Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Erika Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oswald, Amalie Marten Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Leah Magnusdotter Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Webb, Thilda Cecilia Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Westrum, Charlotte Malene Leirvik Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Sarah Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Cornelia Noelle Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Høstmælingen, Sigrid Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Erika Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oswald, Amalie Marten Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Leah Magnusdotter Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Webb, Thilda Cecilia Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Westrum, Charlotte Malene Leirvik Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Cecilie Mathilde Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øverby, Erle Christine Nyborg Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Alsos, Synne Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Cecilie Mathilde Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverby, Erle Christine Nyborg Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Eline Stikbakke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ulrikke Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Vivil Klubb Haslum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Ulla Holt Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Eline Stikbakke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ulrikke Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Vivil Klubb Haslum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Ulla Holt Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Louise Døsen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, Victoria Risøe Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Philippa Alexandra Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Matilde Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strandenæs, Vilje Alida Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Charlotte Olsen Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Amanda Christina Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Wilma Amalie Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Louise Døsen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, Victoria Risøe Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Philippa Alexandra Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Matilde Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strandenæs, Vilje Alida Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Charlotte Olsen Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Amanda Christina Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Wilma Amalie Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix