Hopp til innhold

Heming rangeringsrenn Fyri

Velkommen til rangeringrenn for U14 og U16 GS fredag 24 januar. Renn start kl. 17.00 Sg renn 25 januar. Mer informasjon på Heming.no

  • Når: 24.1 - 25.01.2020
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Wyllerløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Heibo-Tobiasson, Jonas Johan Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Heibo-Tobiasson, Jonas Johan Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holsen, Emmerense Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Lysne Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Cecilie Mathilde Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Lysne Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gurholt, Ida Kristine Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatteland, Alexandra Albizua Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ulrikke Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nussle, Line Bull Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Refsum, Fanny Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skavik, Thea Skogheim Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gurholt, Ida Kristine Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatteland, Alexandra Albizua Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Ulrikke Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nussle, Line Bull Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Refsum, Fanny Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skavik, Thea Skogheim Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix