Hopp til innhold

Oslo Alpinfestival - AVLYST

Oslo Alpinfestival Kjelsås Alpin ønsker velkommen til en morsom skihelg lørdag 14 og søndag 15 mars! Festivalen er åpen for alle barn i alle aldre opp til og med U12 (født 2008 og yngre). Oslo Alpinfestival er en festival over to dager hvor barnas skiglede og sosialt samvær er i sentrum. Vi ønsker velkommen til vårt festivalområde med konserter, konkurranser og mye gøy! For U8 og U9 blir det parallelslalåm lørdag 9/3 og storslalåm 10/3. For U10, U11 og U12 blir det slalåm lørdag og storslalåm søndag

  • Når: 14.3 - 15.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Trollvann/Grefsenkleiva
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Askeland, Martin Engeland Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Blaker-Rønningen, Mads Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Falch, Joakim Eide Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Haugli, Mons Aas Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Houge-Haaland, Nikolai Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hveem, Julian Willassen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kokkim, Oscar Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Krogsrud, Sebastian Valentin Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sigurd Leander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Otto Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Albert Larsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Viksøy, Martin Vilhelm Kroken Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sebastian Furre Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Mads Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Falch, Joakim Eide Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugli, Mons Aas Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Houge-Haaland, Nikolai Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Magnus Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hveem, Julian Willassen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kokkim, Oscar Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sigurd Leander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Otto Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Torvund, Albert Larsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Alexander Kullgren Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Astad, Marte Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Contardo-Avlund, Torger Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hassel, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilssen, Jørgen André Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skisaker, Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Alexander Kullgren Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Astad, Marte Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hassel, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilssen, Jørgen André Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordlund, Gustav Ewert Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skisaker, Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wachenfeldt, Viktor von Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsen, Ferdinand Lie Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Bjørland, Erik Lind Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Bøhmer, Einar Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Eid, André Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Fanghol-Syvertsen, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Fredlund, Nicolai Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Furuseth, Joakim Espen Lysfjord Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Heen, Bjørn Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Heggen, Thomas Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Helle, Knut Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Houge-Haaland, Sebastian Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Hveem, Felix Willassen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Jakobsen, Thord Harald Husa Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Kaboneza, Lucas August Halle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Kaboneza, Nathan Olav Halle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Krogsrud, Tobias Leander Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Marthinsson, Leo Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Myhrvold, Edin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Pahle, Emil Ombudstvedt Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Scavenius, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Scholtholt, Phillip Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Sjølie, Nikolai Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Skjeldal, Eirik Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Torbal, Tobias Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Tranby, Jakob Olsen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Westgaard, Paul Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Ynnesdal-Grytnes, Tobias Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsen, Ferdinand Lie Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bjørland, Erik Lind Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Einar Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eid, André Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fanghol-Syvertsen, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fredlund, Nicolai Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Haakon Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heimdal, Sigurd Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Houge-Haaland, Sebastian Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hveem, Felix Willassen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jakobsen, Thord Harald Husa Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Marthinsson, Leo Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Edin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Pahle, Emil Ombudstvedt Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Scavenius, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Scholtholt, Phillip Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sjølie, Nikolai Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Eirik Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Tobias Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Jakob Olsen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ynnesdal-Grytnes, Tobias Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Philip Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bjørnestad, Alexander Wiik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hagen-Småstu, Haakon Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kounta, Yacouba Benedict Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Larsen, Jacob Østergaard Steiness Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Petrovic, Mihajlo Aleksandar Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn risvik østerud, oskar Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Steen, Emil Amor Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Søyland, Sebastian Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wahlstrøm, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Philip Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandahl, Andreas Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnestad, Alexander Wiik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kounta, Yacouba Benedict Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Petrovic, Mihajlo Aleksandar Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Søyland, Sebastian Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlstrøm, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørke, Arja Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bøhmer, Kristin Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Christensen, Cecilia Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Didriksen, Hedda Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Norah Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Heggen, Veronica Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Merky, Nellie Juliette Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Røer-Amundsen, Amelia Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Samdal, Kristine Havik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Svensson, Emily Kittang Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Witte-Skjelbred, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Androstsuk, Arina Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørke, Arja Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Kristin Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Cecilia Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Didriksen, Hedda Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Norah Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Merky, Nellie Juliette Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røer-Amundsen, Amelia Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Samdal, Kristine Havik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aasby-Setten, Adriane Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn bjørland, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brandstadmoen, Mari Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elfving, Vera Skotheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elvevoll-Røkeness, Mille Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Milla Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Ida Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ihler, Ingvild Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mycklebye, Cornelia Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oveland, Helene Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ovrum, Mari Talleraas Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svensson, Frida Kittang Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tangedal, Tuva Mia Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Toverud, Inger Birgitte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Trondsen, Louise Arnstad Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Maria Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Westrum, Charlotte Malene Leirvik Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasby-Setten, Adriane Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn bjørland, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandstadmoen, Mari Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elfving, Vera Skotheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvevoll-Røkeness, Mille Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Milla Gylterud Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tida Dahl Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Ingvild Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Helene Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ovrum, Mari Talleraas Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tangedal, Tuva Mia Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Toverud, Inger Birgitte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trondsen, Louise Arnstad Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Maria Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Westrum, Charlotte Malene Leirvik Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme-Christensen, Eira Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Argel, Alexandra Alise Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Bang-hansen, Hedvig Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Bang-Hansen, Iben Elise Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Belsvik, Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Christensen, Nicoline Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Didriksen, Mina Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Ekjord, Fredrikke Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Furuseth, Klara Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Gautneb, Lotte Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Grimkelsrud, Kristin Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Johansen, Emilia Rugnes Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Jæger, Mathilde Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Maribu, Astrid Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Mathisen, Sandra Midtsian Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Røsjø, Julia Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Skarbøe, Olivia Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Svensson, Jenny Kittang Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Emma Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Lisa Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Caroline Marie Schanke Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Alme-Christensen, Eira Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Argel, Alexandra Alise Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bang-hansen, Hedvig Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Iben Elise Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Nicoline Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Didriksen, Mina Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Fredrikke Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Klara Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Lotte Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Hanna gether Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hasanagic, Ella Grindal Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hungerholdt, Victoria Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Emilia Rugnes Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Mathilde Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Astrid Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen, Sandra Midtsian Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røsjø, Julia Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Emma Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Lisa Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Furuholmen, Cecilie Sæthre Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Colette Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hiorth, Fanny Josephine Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lanseng, Mia Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Moxon, Lily Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ovrum, Anne Talleraas Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Petrovic, Viktorija Jovana Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Platou, Elise Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Qvigstad, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sandvik, Francesca Caroline Barratt Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skarbøe, Mathea Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skoe, Sofie Schriwer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Storli, Tasha Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Toverud, Anna Margrethe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Tranby, Charlotte Olsen Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Watle, Linnea Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Charlotte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuholmen, Cecilie Sæthre Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Colette Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lanseng, Mia Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moxon, Lily Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ovrum, Anne Talleraas Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Petrovic, Viktorija Jovana Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Francesca Caroline Barratt Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skoe, Sofie Schriwer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Storli, Tasha Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Toverud, Anna Margrethe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Charlotte Olsen Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix