Hopp til innhold

Oslo Alpinfestival

Oslo Alpinfestival Kjelsås Alpin ønsker velkommen til en morsom skihelg lørdag 14 og søndag 15 mars! Festivalen er åpen for alle barn i alle aldre opp til og med U12 (født 2008 og yngre). Oslo Alpinfestival er en festival over to dager hvor barnas skiglede og sosialt samvær er i sentrum. Vi ønsker velkommen til vårt festivalområde med konserter, konkurranser og mye gøy! For U8 og U9 blir det parallelslalåm lørdag 9/3 og storslalåm 10/3. For U10, U11 og U12 blir det slalåm lørdag og storslalåm søndag

  • Når: 14.3 - 15.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Trollvann/Grefsenkleiva
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.03.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Falch, Joakim Eide Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Falch, Joakim Eide Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsen, Ferdinand Lie Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Brekke, Olav Alexander Heje Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Pahle, Emil Ombudstvedt Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Sjølie, Nikolai Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsen, Ferdinand Lie Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Olav Alexander Heje Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Deutsch, Henrik Aleksander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Pahle, Emil Ombudstvedt Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sjølie, Nikolai Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Philip Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Petrovic, Mihajlo Aleksandar Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Philip Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Petrovic, Mihajlo Aleksandar Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Norah Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Norah Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elvevoll-Røkeness, Mille Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvevoll-Røkeness, Mille Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautneb, Lotte Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautneb, Lotte Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Moxon, Lily Madeleine Beyer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Petrovic, Viktorija Jovana Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skoe, Sofie Schriwer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moxon, Lily Madeleine Beyer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Petrovic, Viktorija Jovana Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skoe, Sofie Schriwer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix