Hopp til innhold

Night Race Kvalik U14 SL

Kjelsås Alpin arrangerer "Vinterens kuleste slalomrenn" for U14 og U12 gutter og jenter, på Trollvann i Oslo skisenter. Dette er et rangeringsrenn i SL for U14 og gjelder som puljerangering for Oslo skikrets i landsfinalen på Norefjell. For U12 blir dette en kjempekul kveld i bakken og U12 løypen settes med korte porter. Livetiming: http://www.vola-racing.com/skialppro/oslo/index.html

  • Når: 04.02.2020
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Trollvann
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 13 Kjelsås 0411 OSLO
  • Telefon: 22225003
  • E-post: kasper@kjelsaas.no
  • Kontonummer: 94920514841
  • Hjemmeside: http://www.kjelsaas.no
  • Rennleder: Kasper Sjøstrand
  • TD: Eva Tine Riis-Johannessen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Cecilie Mathilde Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix