Hopp til innhold

Rang/KM SL u14 Ingierkollen

IRS alpin arrangerer Rangeringsrenn og kretsmesterskap i Slalåm (Oslo skikrets) tirsdag 3 mars. Mer info på irsalpin.no

  • Når: 03.03.2020
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Ingierkollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm

G 14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm

J 13 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Slalåm

J 14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix