Hopp til innhold

ENDRET - IRS Rang/KM SL u14

IRS arrangerer Rangeringsrenn og kretsmesterskap i Slalåm (Oslo skikrets) onsdag 4 mars (PS: Flyttet fra 3. mars). Mer info på irsalpin.no

  • Når: 04.03.2020
  • Oppstart: 16:00
  • Hvor: Wyller
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Sondre Lia Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Amundsen, Axel Røsberg Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Matheo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn-Oppi, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Ulrichsen, Daniel Krüger Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Slalåm

G 14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Bendik Stangebye Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Ole Marius Gautvik Klubb Ready Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm

J 13 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Aleksandra Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Elise Victoria Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Merky, Valentina Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Roos, Elisabeth Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Størmer-Nilsen, Filippa Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sæthre, Emilie Langmo Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Cecilie Mathilde Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Slalåm

J 14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Øverby, Erle Christine Nyborg Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix