Hopp til innhold

KPMG Rennet

IRS rennet lørdag 1 februar. Mer info på irsalpin.no

  • Når: 01.02.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Ingierkollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Krogsrud, Sebastian Valentin Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Albert Larsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Alexander Kullgren Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Olav Alexander Heje Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Fredlund, Nicolai Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Marthinsson, Leo Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Myhrvold, Edin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Riis, Leo Meshcherinov Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ljungberg-Tvedt, Christopher Michael Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Norah Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautneb, Lotte Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Moxon, Lily Madeleine Beyer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Skoe, Sofie Schriwer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix