Hopp til innhold

Rang/KM SSL U14/U16 Wyller

Hei og velkommen til kvalifiseringsrenn til HL og LF samt kretsmesterskap GS. PÅMELDINGSFRIST ONSDAG 04.03.20 Program fredag kveld: Juribesiktigelse: 15.00 Lagledermøte: 15:15 (I målområde) Besiktigelse: 15:45 – 16:10 (Kun en besiktigelse, ingen foreldre I løypen under bes ) Rennstart 1. omg: 16:45 Besiktigelse 2 omg: 18:30 – 18:50 ( Kun en besiktigelse, ingen foreldre I løypen under bes ) Rennstart 2. omg: 19:10

  • Når: 06.03.2020
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Wyllerløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Sondre Lia Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Oskar Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuholmen, Henrik Sæthre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Matheo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovind, Adrian Rafael Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Nicolai Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn-Oppi, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Bendik Stangebye Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Ole Marius Gautvik Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandengen, Falk William Vike Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundborn, William Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulrichsen, Daniel Krüger Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Christian Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Heibo-Tobiasson, Jonas Johan Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulrichsen, Bernhard Bo Krüger Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Aleksandra Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Elise Victoria Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hurlen, Hermine Erichsen Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Merky, Valentina Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrbø, Maria Isabelle Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Roos, Elisabeth Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Victoria Pandher Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Cecilie Mathilde Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Iben Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatteland, Alexandra Albizua Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ulrikke Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nussle, Line Bull Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Refsum, Fanny Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Eva Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skavik, Thea Skogheim Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tønseth, Andrea Grendahl Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix