Hopp til innhold

Telenor Arena Cup NB ny dato

Flyttet fra 12.02.20 pga FIS renn i Wyller

  • Når: 26.02.2020
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Wyllerløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G12 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J12 Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sebastian Furre Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersson, Carl Victor Nygaard Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Mads Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratrud, Amund Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, August Møller Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Folkvard, Peter Schou Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Houge-Haaland, Nikolai Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Magnus Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hveem, Julian Willassen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Krogsrud, Sebastian Valentin Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Henrik Maximillian Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rastad, Peder Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Terkel Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Philip Svärdh Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Kollenhopp Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Torvund, Albert Larsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Weisæth-Andersen, Lars Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Morten Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Alexander Kullgren Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Andresen, William Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Oliver Stabe Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Brindem, Carl Aleksander Maximilian Borg Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruusgaard, Christian Hugo Landgraff Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Duberg, Jacob Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Folkvard, Axel Ferman Sødal Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Greidung-Strohhammer, Lasse Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hage, Alexander Wiig Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Horn, Martin Timenes Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Halvor Collier Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Langerud, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindhartsen, Karl Kaspian Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Midtbø, Petter Albert Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Lavrans Snorreson Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilssen, Jørgen André Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Torjus Helland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer-Nilsen, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Torvund, Didrik Kruge Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulvin, Olav Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wachenfeldt, Viktor von Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Zachariassen, Victor August Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørland, Erik Lind Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Olav Alexander Heje Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fanghol-Syvertsen, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Ferdinand Christoffer Tornes Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fredlund, Nicolai Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Friis, Erik Rytterager Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Greidung-Strohhammer, Jakob Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Mathias Smedsrud Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Theo Døsen Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haanes, Philip Irminger Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hafsteen, Nicholas Nygaard Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hafsteen, Sebastian Nygaard Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Jens Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haukenes, Ola Hauk Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hveem, Felix Willassen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jebsen, Lorentz Peter Høiback Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lindegaard, Jacob Wilhelm Hagen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Marthinsen, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Marthinsson, Leo Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Meyer, Henrik Alexander Lund Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Kristen Aarseth Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Edin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Pahle, Emil Ombudstvedt Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Richter-Massey, Wilmer August Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Louis William Deinema Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Riis, Leo Meshcherinov Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Mikkel Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Smith-Meyer, Nicolai Reed Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Jakob Olsen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ulvin, Kristian Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Andreas Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Andresen, Nicolai Andres Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Barth, Oscar Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Becker, Emil August Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnestad, Alexander Wiik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruusgaard, Jacob Erik Landgraff Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Scott Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Håkon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Frick, Peter Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagfors, Victor Kornelis Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haukenes, Per Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Henschien, Scott Wilkens Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulberg, August Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ljungberg-Tvedt, Christopher Michael Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lægreid, Markus Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødding, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødding, Casper Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødding, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulstein, Idar Alexander von Winkler Stanghov Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlstrøm, Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wegener Hammer, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerud, Oskar Risvik Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

G12 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Hakadal IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Bratrud, Emil Skeid Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Furuholmen, Henrik Sæthre Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Herman Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, William Klubb Stabæk IF Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Helmer Felix Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Nordhus, Leo Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Vedal, Aleksander Hareide Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G12 Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G12 Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Pernille Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Androstsuk, Arina Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Valeria Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Henriette Aabel Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Didriksen, Hedda Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Erdal, Ellinor Marie Hellerud Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grinrød, Frida Dahl Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønvold, Sanna Haugsjå Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Norah Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Hedda Holm Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggen, Veronica Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Høy-Ninteman, Esther Johanna Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Anna Rød Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindegaard, Janicke Andrea Hagen Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Juline Isabelle Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røer-Amundsen, Amelia Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tjore, Tind Kirvil Haaland Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Marte Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørland, Anniken Lind Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvevoll-Røkeness, Mille Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Cornelia Noelle Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Ida Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Maria Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Emilie Skaanes Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Helena Aarseth Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Riset, Mali Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, Filippa Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stensland, Mathea Narud Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Trondsen, Louise Arnstad Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Celia Steen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Maria Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aali, Sofia Sara Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Argel, Alexandra Alise Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Iben Elise Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Barth, Othilie Mathea Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Braute, Sigrid Agathe Vadset-Øie Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Egner, Susanne Malene Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Selma Rosie Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Friis, Ada Rytterager Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fuglerud, Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Lotte Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Kristin Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hanssen, Christine Nordahl Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Annika Skaug Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jebsen, Cornelia Amalie Høiback Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, Victoria Risøe Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Stella Elise Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen, Sandra Midtsian Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Meyer, Julie Sophie Lund Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Victoria Helene Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Richter-Massey, Wilhelmine Othilie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røsjø, Julia Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sommerschild, Anne Henricke Gran Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stensland, Alba Narud Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Emma Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Lisa Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Folkvard, Leni Isabella Sødal Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuholmen, Cecilie Sæthre Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Louise Døsen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Rikke Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Fanny Josephine Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Homberset, Ragnhild Lorange Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Julie Lehne Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Løvaas, Emilia Josefine Riisøen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moxon, Lily Madeleine Beyer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Qvigstad, Julie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Francesca Caroline Barratt Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skoe, Sofie Schriwer Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Matilde Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerschild, Hilchen Amalie Gran Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Storli, Tasha Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strandenæs, Vilje Alida Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Toverud, Anna Margrethe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Charlotte Olsen Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Hennie Steen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Amanda Christina Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Zachariassen, Elisa Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Zackrisson, Ada Lorck Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

J12 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Frida Klubb Stabæk IF Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Hovind, Eleonora Nuila Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Sivle, Frida Amalie Klubb Ready Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Toverud, Inger Birgitte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J12 Øvelse Storslalåm
Navn Westrum, Charlotte Malene Leirvik Klubb Njård Klasse J12 Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix