Hopp til innhold

Vassfjellet vintercup

Lørdag 14.mars SSL og SL for U12 oe. Søndag 15.mars PSL for alle klasser. NB! Ekstra gebyr påløper ved for sen påmelding (etter 11. mars), kr. 50 per renn per løper.

  • Når: 14.3 - 15.03.2020
  • Hvor: Vassfjellet vinterpark
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Freidig G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Freidig G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Freidig J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0
Start 15.03.2020 Klasse Freidig J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Freidig J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 0
Start 15.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 160
Start 14.03.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 14.03.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 15.03.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 160
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 15.03.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 160
Start 14.03.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 15.03.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 15.03.2020 Klasse Menn E Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 14.03.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 14.03.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

Freidig G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kampfer, Paul Halldor Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 10 år Øvelse Parallellslalåm

Freidig G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kampfer, Paul Halldor Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvam, Håkon Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nekstad, Ronald Wold Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm

Freidig G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kampfer, Paul Halldor Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvam, Håkon Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm

Freidig G 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennskag-Dorsin, Leo Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvam, Håkon Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

Freidig G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Storslalåm

Freidig G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Slalåm

Freidig G 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

Freidig G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Storslalåm

Freidig G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Slalåm

Freidig G 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

Freidig G 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Albert Funder Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Bavaras, Vytas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Aron Siwka Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Edgar Siwka Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Kampfer, Valentin Hadubrandt Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Kampfer, Theodor Halvor Yves Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

Freidig G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 9 år Øvelse Parallellslalåm

Freidig J 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 10 år Øvelse Parallellslalåm

Freidig J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea G Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Drevland, Sara Nervik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm

Freidig J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Andrea G Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Drevland, Sara Nervik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm

Freidig J 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

Freidig J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Storslalåm

Freidig J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Slalåm

Freidig J 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

Freidig J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Storslalåm

Freidig J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Slalåm

Freidig J 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Ernestus, Martine Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Karpavicius, Augustinas Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvalvik, Haakon Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm

G 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvalvik, Henrik Aleksander Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nekstad, Ronald Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvalvik, Henrik Aleksander Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nekstad, Ronald Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvalvik, Henrik Aleksander Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nekstad, Ronald Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Røkke, Fredrik Midling Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Fredrik Midling Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Fredrik Midling Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Spreafico, Alessandro Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spreafico, Alessandro Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spreafico, Alessandro Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aavatsmark, Elias Eldrup Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Modalsli, Jakob Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Strand, Henry Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

J 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea G Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Røkke, Sanna Midling Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Andrea G Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Sanna Midling Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea G Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aavatsmark, Alma Eldrup Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Karpaviciute, Gabriele Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Nøst, Hermine Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

J 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm

Menn E - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Lars Magnus Klubb Freidig, SPK Klasse Menn E Øvelse Parallellslalåm
Navn Henriksen, Stian Alexander Klubb Freidig, SPK Klasse Menn E Øvelse Parallellslalåm

Menn E - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Lars Magnus Klubb Freidig, SPK Klasse Menn E Øvelse Slalåm
Navn Henriksen, Stian Alexander Klubb Freidig, SPK Klasse Menn E Øvelse Slalåm
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn E Øvelse Slalåm

Menn E - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn E Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix