Hopp til innhold

Helenes cup

OBS!! RENNET FLYTTES TIL 6.-8.MARS Freidig alpin inviterer til Helenes cup 2020. Det blir SG-trening fredag, og 2xSG + SSL U10 på lørdag, og SSL og SL på søndag for U12 oe. NB! Ekstra gebyr påløper ved for sen påmelding (etter 22. januar), kr. 50 per renn per løper.

  • Når: 6.3 - 08.03.2020
  • Hvor: Vassfjellet vinterpark
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2020 Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2020 Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2020 Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 06.03.2020 Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2020 Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 06.03.2020 Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Freidig J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 06.03.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Trening Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 07.03.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 07.03.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 06.03.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2020 Klasse Menn E Øvelse Trening Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Freidig G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 10 år Øvelse Storslalåm

Freidig G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Trening

Freidig G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G

Freidig G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G

Freidig G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm

Freidig G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm

Freidig G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Trening

Freidig G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Super-G

Freidig G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Super-G

Freidig G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Storslalåm

Freidig G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Slalåm

Freidig G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Trening

Freidig G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Super-G

Freidig G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Super-G

Freidig G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Storslalåm

Freidig G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Slalåm

Freidig G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Albert Funder Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bavaras, Vytas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ho, Uy-Khang Dac Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kampfer, Valentin Hadubrandt Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kampfer, Theodor Halvor Yves Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvaal, Alfred Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

Freidig G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 9 år Øvelse Storslalåm

Freidig J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Drevland, Sara Nervik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Solberg, Tiril Brun Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Trening

Freidig J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Drevland, Sara Nervik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Tiril Brun Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G

Freidig J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Drevland, Sara Nervik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Tiril Brun Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G

Freidig J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Drevland, Sara Nervik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Tiril Brun Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm

Freidig J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Drevland, Sara Nervik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Tiril Brun Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm

Freidig J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Trening

Freidig J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Super-G

Freidig J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Super-G

Freidig J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Storslalåm

Freidig J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Slalåm

Freidig J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Trening

Freidig J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Super-G

Freidig J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Normann Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Storslalåm

Freidig J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Normann Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Slalåm

Freidig J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvalvik, Haakon Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Saracinskas, Matas Mats Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvalvik, Henrik Aleksander Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Alexander Rødli Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wodahl, Noah Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvalvik, Henrik Aleksander Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Alexander Rødli Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wodahl, Noah Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvalvik, Henrik Aleksander Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wodahl, Noah Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvalvik, Henrik Aleksander Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wodahl, Noah Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kvalvik, Henrik Aleksander Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Wodahl, Noah Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Fredrik Midling Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Fredrik Midling Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røkke, Fredrik Midling Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røkke, Fredrik Midling Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Røkke, Fredrik Midling Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wienhofen, Henrik Kristoffer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wienhofen, Henrik Kristoffer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wienhofen, Henrik Kristoffer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aavatsmark, Elias Eldrup Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Amundal, Albert Funder Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brønlund, Iver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brønlund, Johan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Eirik Slåttøy Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ivarsønn, Ask Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lian, Mathias Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Gustav Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Jakob Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skimmeli-Svendsen, Gustav William Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Slungård-Eikemo, Gabriel Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Aron Siwka Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggvold, Juan Pedro Souza Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kilen-Wold, Sondre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lian, Maiken Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Jenni Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjønnes, Nora Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggvold, Maria Clara Souza Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Karpaviciute, Gabriele Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Ingrid Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Hermine Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Edith Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Kvinne B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm

Kvinne B Masters Junior - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm

Kvinne B Masters Junior - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G

Kvinne B Masters Junior - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G

Kvinne B Masters Junior - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Trening

Menn E - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønlund, Ove Jonassen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn E Øvelse Slalåm

Menn E - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønlund, Ove Jonassen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn E Øvelse Storslalåm

Menn E - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønlund, Ove Jonassen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn E Øvelse Super-G

Menn E - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønlund, Ove Jonassen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn E Øvelse Super-G

U Kvinne Bevegelseshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G

U Kvinne Bevegelseshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G

U Kvinne Bevegelseshemmet - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Trening
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix