Hopp til innhold

Helenes cup

Freidig alpin inviterer til Helenes cup 2020. Det blir SG-trening fredag, og 2xSG + SSL U10 på lørdag, og SSL og SL på søndag for U12 oe. NB! Ekstra gebyr påløper ved for sen påmelding (etter 22. januar), kr. 50 per renn per løper.

  • Når: 24.1 - 26.01.2020
  • Hvor: Vassfjellet vinterpark
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Freidig G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Freidig G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Freidig J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 24.01.2020 Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Freidig J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 25.01.2020 Klasse Freidig J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 25.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 26.01.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 25.01.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 24.01.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 160
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 24.01.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Trening Startkontingent 160
Start 26.01.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 26.01.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 25.01.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 24.01.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 160
Start 26.01.2020 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 26.01.2020 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 25.01.2020 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 24.01.2020 Klasse Menn E Øvelse Trening Startkontingent 160
Start 26.01.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Freidig G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 10 år Øvelse Storslalåm

Freidig G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Trening

Freidig G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Harald Songstad Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G

Freidig G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Super-G

Freidig G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Storslalåm

Freidig G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 11-12 år Øvelse Slalåm

Freidig G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Trening

Freidig G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Super-G

Freidig G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Super-G

Freidig G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Storslalåm

Freidig G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 13-14 år Øvelse Slalåm

Freidig G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Trening

Freidig G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Super-G

Freidig G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Super-G

Freidig G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Storslalåm

Freidig G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 15-16 år Øvelse Slalåm

Freidig G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bavaras, Vytas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ho, Uy-Khang Dac Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

Freidig G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig G 9 år Øvelse Storslalåm

Freidig J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Drevland, Sara Nervik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Trening

Freidig J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Drevland, Sara Nervik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G

Freidig J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Drevland, Sara Nervik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Super-G

Freidig J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Drevland, Sara Nervik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Storslalåm

Freidig J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Drevland, Sara Nervik Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 11-12 år Øvelse Slalåm

Freidig J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Trening

Freidig J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Super-G

Freidig J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Super-G

Freidig J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Storslalåm

Freidig J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Slalåm

Freidig J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 13-14 år Øvelse Super-G

Freidig J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Trening

Freidig J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Super-G

Freidig J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Storslalåm

Freidig J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse Freidig J 15-16 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Alexander Rødli Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Alexander Rødli Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wienhofen, Henrik Kristoffer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wienhofen, Henrik Kristoffer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wienhofen, Henrik Kristoffer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Slungård-Eikemo, Gabriel Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nøst, Hermine Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G

U Kvinne Bevegelseshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G

U Kvinne Bevegelseshemmet - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Trening
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix