Hopp til innhold

KM og kvalikrenn Super-G Ål

Se eget dokument med program og invitasjon.

  • Når: 01.02.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Ål skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 01.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hagberg, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Oliver Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hagberg, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Oliver Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fagerås, Markus Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Platou, Pelle Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fagerås, Markus Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Platou, Pelle Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mägi, Laur Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Askeland, Emilie Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattegard, Oda Johnsrud Klubb Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strzelecka, Aniela Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Askeland, Emilie Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattegard, Oda Johnsrud Klubb Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strzelecka, Aniela Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix