Hopp til innhold

Geitfjellrennet

  • Når: 08.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Bjørgan
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 08.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.03.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.03.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 08.03.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner F Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner G Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner H Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner I Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner J Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner K Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner L Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner M Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner N Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner O Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Menn F Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Menn G Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Menn H Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Menn I Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Menn J Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Menn K Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Menn L Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Menn M Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Menn N Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 08.03.2020 Klasse Menn O Øvelse Storslalåm Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solem, Luka Bergin Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Valskrå, Elias Skåle Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugan, Kasper Myhr Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Leiknes, Liam Kristoffer Svendsen Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiksen, Paul Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiksen, Iver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Samuel Myhr Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lauve, Mattias Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Renberg, Oskar Heia Klubb Grong IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røsdal, Thilo Greger Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sandstrak, Adrian Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiksen, Jørgen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Duun, Ola Johannes Klubb Grong IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Tormod Myhr Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jakobsen, Jonas Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaspersen, Lucas Sundquist Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønning, Anna Margrethe Klubb Grong IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsdal, Frida Holien Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønning, Maren Kristine Klubb Grong IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsdal, Mia Greger Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskum, Anna Elisabeth Eriksen Klubb Grong IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjørv, Ingrid Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjortskarmo, Nora Westvik Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskum, Emma Maria Eriksen Klubb Grong IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen, Elida Westvik Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Valskrå, Elin Skåle Klubb Grong IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth, Mie Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjørv, Sofie Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lerfald, Yngve Klubb Grong IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Menn G - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vekseth, Tord Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn G Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix