Hopp til innhold

FIS Fartsuka 2020

Lillehammer Skiklub har sammen med Norges Skiforbund gleden av å invitere løpere, trenere og øvrige til FIS Fartsuka 2020. NB! Første offisielle trening er onsdag 22.januar. I FIS-Calendar står det oppført trening offisiell trening tirsdag 21.januar, men dette er ikke riktig.

  • Når: 22.1 - 26.01.2020
  • Hvor: Nasjonalanleggsløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Utfor Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Utfor Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening

Kvinner A - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Kvinner A - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor

Menn A - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hansen, Håkon Smith Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening

Menn A - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hansen, Håkon Smith Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hansen, Håkon Smith Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hansen, Håkon Smith Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hansen, Håkon Smith Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
nif-epi04, 04
NTBScanpix