Hopp til innhold

Erik Håker Cup

Fredag 28. februar SuperG offisiell gjennomkjøring for U12 og eldre Lørdag 29. februar 2xSuperG for U12 og eldre (renn nummer 2 er Kretsmesterskap for Sør-Trøndelag Skikrets) Søndag 1. mars SSL for U10 og yngre SuperG for U12 og eldre og (rennet er også Kretsmesterskap for Nord-Trøndelag Skikrets) Kombinasjon (SuperG + 1 omg SL) for U12 og eldre Alle renn kjøres i Vangslia, Oppdal Skisenter Alle renn er kvotekvalifisering for U14 til Landsfinalen/Telenorlekene og for U16 til Hovedlandsrenn for Sør-Trøndelag Skikrets. Se oppdatert program: https://www.facebook.com/oppdalalpin/

  • Når: 28.2 - 01.03.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Oppdal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Kvinner E Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner F Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner F Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner F Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Kvinner F Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner G Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner G Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner G Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Kvinner G Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner H Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner H Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner H Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Kvinner H Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner I Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner I Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner I Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse Kvinner I Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner J Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner J Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner J Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Kvinner J Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner K Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner K Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner K Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Kvinner K Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner L Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner L Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner L Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Kvinner L Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner M Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner M Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner M Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Kvinner M Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner N Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner N Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner N Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Kvinner N Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner O Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner O Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner O Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Kvinner O Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Menn E Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Menn F Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Menn F Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Menn F Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Menn F Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Menn G Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn G Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn G Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse Menn G Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Menn H Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn H Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn H Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse Menn H Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Menn I Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Menn I Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Menn I Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Menn I Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Menn J Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Menn J Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn J Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Menn J Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Menn K Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn K Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn K Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse Menn K Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn L Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn L Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Menn L Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Menn L Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Menn M Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Menn M Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Menn M Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Menn M Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Menn N Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Menn N Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Menn N Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Menn N Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Menn O Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Menn O Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Menn O Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse Menn O Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Trening Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvalvik, Henrik Aleksander Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvam, Håkon Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nekstad, Ronald Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvalvik, Henrik Aleksander Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvam, Håkon Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bendiksen, Paul Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvalvik, Henrik Aleksander Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kvam, Håkon Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lundseng, Oscar Kenneth Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Moen, Alexander Rødli Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nekstad, Ronald Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røkke, Fredrik Midling Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røkke, Fredrik Midling Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røkke, Fredrik Midling Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Røkke, Fredrik Midling Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Spreafico, Alessandro Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Spreafico, Alessandro Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Spreafico, Alessandro Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Spreafico, Alessandro Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asphaug, Eirik Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aursand, Even Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bendiksen, Iver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brønlund, Iver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brønlund, Johan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Even Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Eirik Slåttøy Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grygorczuk, Jan Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hermansen, Ingmar Siljesønn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ivanovic, Durad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kirkvoll, Benjamin Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvalvik, Haakon Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Gustav Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Mads Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løvoll, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Aksel Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stensrud, Mikkel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stensrud, Emmett Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Henry Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiksen, Jørgen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dørum, Emil Arnsteinson Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Aron Siwka Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggvold, Juan Pedro Souza Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kilen-Wold, Sondre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Leirfall, Snorre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sormbroen, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Jenni Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gjørv, Ingrid Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Tiril Brun Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundfær, Runa Ivara Bromstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tangedal, Tuva Mia Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gjørv, Ingrid Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hermansen, Alma Siljedatter Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundfær, Runa Ivara Bromstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tangedal, Tuva Mia Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gjørv, Ingrid Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Tiril Brun Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundfær, Runa Ivara Bromstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tangedal, Tuva Mia Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brønlund, Bine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gjørv, Ingrid Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Solberg, Tiril Brun Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sundfær, Runa Ivara Bromstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dickson, Josephine Hasfjord Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Viktoria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Drøpping, Alexandra Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dørum, Esther Arnsteindatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Nora Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grygorczuk, Maria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggvold, Maria Clara Souza Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvalsnes, Astrid Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mojkowska, Julia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mojkowska, Natalia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Birgitte Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Hermine Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Salaciak, Nikola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Salaciak, Sandra Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Vida Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Edith Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dickson, Vera Lærke Hasfjord Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Bea Øie Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tone Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Wilma Amalie Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Kvinner I - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Yri, Hilde Arna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse Kvinner I Øvelse Super-G

Kvinner I - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Yri, Hilde Arna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse Kvinner I Øvelse Super-G

Kvinner I - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Yri, Hilde Arna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse Kvinner I Øvelse Super-G

Kvinner I - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Yri, Hilde Arna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse Kvinner I Øvelse Trening

Menn G - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønlund, Ove Jonassen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn G Øvelse Super-G
Navn Hasfjord, Christian Marius Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn G Øvelse Super-G
Navn Kracht, Stian Richard Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn G Øvelse Super-G

Menn G - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønlund, Ove Jonassen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn G Øvelse Super-G
Navn Kracht, Stian Richard Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn G Øvelse Super-G

Menn G - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønlund, Ove Jonassen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn G Øvelse Super-G
Navn Kracht, Stian Richard Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn G Øvelse Super-G

Menn G - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønlund, Ove Jonassen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn G Øvelse Trening
Navn Kracht, Stian Richard Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn G Øvelse Trening

Menn H - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn H Øvelse Super-G

Menn H - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn H Øvelse Super-G

Menn H - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn H Øvelse Super-G

Menn H - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn H Øvelse Trening

Menn J - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Deraas, Ståle Bertil Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn J Øvelse Super-G

Menn J - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Deraas, Ståle Bertil Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn J Øvelse Trening

Menn K - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dimmen, Andreas Solbakken Klubb Stranda IL Klasse Menn K Øvelse Super-G

Menn K - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dimmen, Andreas Solbakken Klubb Stranda IL Klasse Menn K Øvelse Super-G

Menn K - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dimmen, Andreas Solbakken Klubb Stranda IL Klasse Menn K Øvelse Super-G

Menn K - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dimmen, Andreas Solbakken Klubb Stranda IL Klasse Menn K Øvelse Trening

Menn L - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Svein Jarle Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn L Øvelse Super-G

Menn L - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Svein Jarle Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn L Øvelse Trening
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix